آسیاتل

بازدید: 22

فرمانده دانشگاه افسری: بیش از 200 هزار شهید داریم

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 1401298
پول‌نیوز - قدرت ایستادگی ملت ایران به اوج خود رسیده و اکنون ملت ایران قدرتمندتر از سال های گذشته در مقابل دشمن ایستادگی خواهند کرد.

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) با اشاره به توطئه های اخیر دشمن علیه ملت ایران گفت: دشمن می خواهد با ایجاد گرانی و تورم بین مردم تفرقه ایجاد کند.

سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی عصر سه شنبه در مراسم گرامیداشت شهدای جنگ تحمیلی که در محل کانون سردفتران و دفتریاران قوه قضائیه تهران برگزار شد در سخنانی اظهارداشت: دشمن می خواهد با ایجاد گرانی و تورم و همچنین ایجاد مشکل در سیستم مدیریتی بین مردم و دولت تفرقه ایجاد کند.

وی بیان کرد: ملت ایران در طول 40 سال نشان دادند که پای خون شهدا و آرمان های حضرت امام (ه) و رهبری معظم انقلاب ایستاده اند و تا پای جان از این آرمان ها دفاع می کنند.

فرمانده لشکر 10 سیدالشهدا (ع) در دوران دفاع مقدس، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت : قدرت ایستادگی ملت ایران به اوج خود رسیده و اکنون ملت ایران قدرتمندتر از سال های گذشته در مقابل دشمن ایستادگی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه ملت ایران بیش از 200 هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند، افزود: مردم در صحنه های مهم و حساس بر علیه دشمن به پیروزی رسیدند و در این مرحله نیز ملت ایران با ایستادگی و مقاومت در نبرد اقتصادی دشمن پیروز خواهند شد.

سردار فضلی خاطرنشان کرد: دشمن به بهانه مذاکرات برجام تلاش کرد قدرت موشکی ما را کم کند که به فضل الهی در این زمینه موفق نشد.

وی در ادامه با محکوم کردن حمله تروریستی شهر اهواز افزود: کار دشمن در این حمله تروریستی خبیثانه بود چرا که تعدادی از هموطنان به ویژه کودک 4 ساله در این حمله به شهادت رسید.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت