آسیاتل

بازدید: 24

بارش باران در برخی جاده‌های گیلان و آذربایجان شرقی

منبع : انتخاب کد خبر: 1400554
رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا با بیان اینکه در برخی محورها شاهد بارش باران هستیم گفت: در محورهای رشت-انزلی و فومن در استان گیلان و محور تبریز-بستان آباد در آذربایجان شرقی شاهد بارش پراکنده باران هستیم و در محدوده گدوک در محور فیروزکوه نیز مه گرفتگی همراه با کاهش دید مشاهده می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا آخرین وضعیت محور های مواصلاتی را تشریح کرد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: هم اکنون ترافیک در ورودی های شهر تهران نیمه سنگین است، همچنین در مسیر جنوبی آزاد راه تهران-کرج محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و محدوده پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره نیز ترافیک سنگین است.

وی با بیان اینکه در برخی محورها شاهد بارش باران هستیم گفت: در محورهای رشت-انزلی و فومن در استان گیلان و محور تبریز-بستان آباد در آذربایجان شرقی شاهد بارش پراکنده باران هستیم و در محدوده گدوک در محور فیروزکوه نیز مه گرفتگی همراه با کاهش دید مشاهده می شود.

رحمانی در ادامه گفت: محورهای اولنگ شاهرود در استان های گلستان و سمنان و محور دیزین-شمشک در استان های تهران و البرز تا اطلاع ثانوی مسدود هستند.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت