آسیاتل

بازدید: 25

پاسخ نیکی هیلی به حسن روحانی

منبع : فرارو کد خبر: 1400324
هیلی در پاسخ به سوال سی‌ان‌ان درباره اظهارات حسن روحانی درباره دست داشتن آمریکا در حوادث اهواز گفت: "او برای فهمیدن منشأ آن (حمله) نیاز دارد که به پایگاه خودش نگاه کند. او می‌تواند، هرکسی که دلش بخواهد را سرزنش کند. چیزی که او باید انجام دهد، این است که به آینه نگاهی بیندازد".
پاسخ نیکی هیلی به حسن روحانی

فرارو- آمریکا دست داشتن در حوادث اهواز را رد کرد.

به گزارش فرارو، نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل، اتهام آمریکا از سوی ایران به دست داشتن در حوادث مرگبار اهواز را رد کرد و از مقامات ایرانی خواست که برای فهمیدن دلیل حمله به کشور خودشان نگاه کنند.

هیلی در پاسخ به سوال سی ان ان درباره اظهارات حسن روحانی درباره دست داشتن آمریکا در حوادث اهواز گفت: "او برای فهمیدن منشأ آن (حمله) نیاز دارد که به پایگاه خودش نگاه کند. او می تواند، هرکسی که دلش بخواهد را سرزنش کند. چیزی که او باید انجام دهد، این است که به آینه نگاهی بیندازد".

هیلی در بخش دیگری از اظهاراتش، گفته علیرغم تشدید تنش ها با ایران، آمریکا به دنبال تغییر رژیم در ایران یا جاهای دیگر نیست.

هیلی به سی ان ان گفت:" ایالات متحده به دنبال تغییر رژیم در ایران نیست. ما به دنبال تغییر رژیم در هیچ جا نیستیم".

اظهارات هیلی در حالی مطرح می شود که همزمان با فعالیت های سازمان ملل، تنش ها بین ایران و آمریکا بیشتر شده است. در روزهای آینده قرار دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، ریاست یک جلسه شورای امنیت درباره ایران را برعهده بگیرد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت