آسیاتل

بازدید: 62

دیدار نیچروان بارزانی با عمار حکیم

منبع : فرارو کد خبر: 1399983
نیچروان بارزانی، نخست‌وزیر اقلیم کردستان عراق با حضور در دفتر جریان حکمت ملی با سید عمار حکیم، رهبر این جریان دیدار و گفت‌وگو کرد.

رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار با نخست وزیر اقلیم کردستان بر لزوم پایبندی به زمان بندی قانون اساسی برای تعیین رئیس جمهوری جدید این کشور تأکید کرد.

به گزارش ایسنا، نیچروان بارزانی، نخست وزیر اقلیم کردستان عراق با حضور در دفتر جریان حکمت ملی با سید عمار حکیم، رهبر این جریان دیدار و گفت وگو کرد.

آخرین تحولات اوضاع سیاسی و پرونده انتخاب رئیس جمهوری و تعیین کاندیدایی از فراکسیون اکثریت برای تشکیل دولت عراق از مهم ترین موارد مورد بحث طرفین در این دیدار بود.

سید عمار حکیم در این دیدار بر اهمیت تحکیم روابط با اقلیم کردستان و توجه به منافع ملی تأکید کرد و گفت: تمام تجربه های پیشین ثابت کرده است که همگان به یکدیگر نیاز دارند.

وی بر اهمیت تعیین تکلیف نامزدهای پست ریاست جمهوری و عدم تخطی از زمان بندی های تعیین شده در قانون اساسی برای این امر تأکید کرد.

رهبر جریان حکمت ملی در پایان این دیدار بر لزوم تشکیل دولتی خدمات رسان و قدرتمند که بتواند مسئولیت ها را برعهده گرفته و به آرمان های مردم عراق جامه عمل بپوشاند، تأکید کرد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک حمایت