آسیاتل

بازدید: 34

سفر ولیعهد سعودی به کویت پس از سه سال

منبع : انتخاب کد خبر: 1399469
روزنامه السیاسه کویت نوشت یک منبع بلندپایه دیپلماتیک گفته است محمد بن سلمان هفته آینده رسما به کویت سفر خواهد کرد که این سفر دو روزه خواهد بود. بن سلمان سه سال پیش به کویت سفر کرده بود که در آن زمان جانشینی ولیعهد را که آن زمان محمد بن نایف بود، برعهده داشت. بن سلمان در آن سفر با "شیخ جابر المبارک" نخست وزیر و " شیخ صباح الخالد" معاون اول نخست وزیر وقت دیدار کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ولیعهد سعودی قرار است پس از سه سال به کویت سفر و با مقامات بلندپایه این کشور دیدار کند.

به گزارش تسنیم، محمد بن سلمان، ولیعهد، معاون نخست وزیر و وزیر دفاع سعودی، به یکی از کشورهای عربی سفر می کند که یک تحرک فوق العاده از سوی وی از سه سال پیش به شمار می رود.

روزنامه السیاسه کویت در این باره نوشت یک منبع بلندپایه دیپلماتیک گفته است محمد بن سلمان هفته آینده رسما به کویت سفر خواهد کرد که این سفر دو روزه خواهد بود.

به گفته این منبع، ولیعهد سعودی طی این سفر با "صباح الاحمد الصباح" امیر کویت و مسئولان بلندپایه و دولتمردان برای بررسی راه های تقویت روابط تاریخی دو کشور دیدار خواهد کرد

انتظار می رود در این دیدارها به آخرین تحولات منطقه ای و مسائل مورد اهتمام مشترک پرداخته شود.

بن سلمان سه سال پیش به کویت سفر کرده بود که در آن زمان جانشینی ولیعهد را که آن زمان محمد بن نایف بود، برعهده داشت. بن سلمان در آن سفر با "شیخ جابر المبارک" نخست وزیر و " شیخ صباح الخالد" معاون اول نخست وزیر وقت دیدار کرد.

بر خلاف رژیم های بحرین و امارات، کویت از جمله کشورهایی است که چند با سیاست های جنگ طلبانه بن سلمان همراه نشده و به همین سبب تلاش کرده است نقش میانجی گرانه برای حل بحران و تنش میان قطر و چهار کشور عربی به سرکردگی عربستان را ایفا کند.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت