آسیاتل

بازدید: 27

خوشحالم که کشتی گرفتن برای بانوان دیگر یک آرزو نیست

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1399382
کشتی گیر تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان گفت: خوشحالم که کشتی آزاد بانوان دیگر آرزو نیست و می‌توانیم شرکت کنیم و الان فقط به این فکر می‌کنم که بتوانم در رقابت‌های بین المللی کشتی لبنان مدال طلا بگیرم و جواب زحمات خانواده و فدرسیون را بدهم.
آفتاب‌‌نیوز :
میمنت قاسم آبادی ، بانوی کشتی گیر تیم ملی ایران در گفت و گو با ایسنا و در مورد شرایط خود  قبل از شروع رقابت‌های بین المللی کشتی لبنان گفت: از وقتی که کشتی بانوان شروع شد در  تیم ملی حضور داشتم. یک دور هم مسابقات جهانی  کشتی گراپلینگ رفتم که مقام سوم را کسب کردم. همچنین در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی اول شدم. در شروع کارمان خیلی مبتدی بودیم اما از آنا واسلینکو که تجربه میادین جهانی و بین المللی را دارد در سطح خودمان توانستیم استفاده کنیم  و در مدت کار با این مربی هر چه بهتر یاد می‌گرفتیم سطح آموزش را بالاتر می‌برد .در حال حاضر هم در تیم ملی تمریناتمان را به طور منظم انجام می‌دهیم و قتی هم  به شهرستان برمی‌گردم با برادرم که آزادکار است کشتی می‌گیرم، خوشبختانه شرایط خوبی دارم. خوشحالم که کشتی آزاد بانوان دیگر آرزو نیست و می‌توانیم شرکت کنیم و الان فقط به این فکر می‌کنم که بتوانم مدال طلا بگیرم و جواب زحمات خانواده و فدرسیون را بدهم.

او در مورد ادامه افزود: مسلما سطح رقابت‌های بین المللی کشتی لبنان بالا است چون  ورزشکارانی که از کشورهای دیگر شرکت می‌کنند، آزاد کار هستند. ما هم با شرایط و اردوهایی که داریم، پیشرفت کردیم اما هنوز سطحمان خیلی بالا نیست و این مسابقات فرصت خوبی است که خودمان را برای مسابقات جهانی محک بزنیم. 

این کشتی گیر در مورد انتخاب رشته کشتی گفت: به هر کسی می گوییم کشتی گیر هستم تعجب می کند. کشتی بانوان محدودیت هایی دارد اما امیدوارم کم کم جا بیفتد  و کشتی گیران خانم ایرانی در سطح جهان حرفی برای گفتن داشته باشند. من هم چون علاقه داشتم این رشته را انتخاب کردم. کشتی رشته اول ایران و ورزش قشنگی است. با وجود سختی‌هایی که دارد یک عشق است.

 قاسم آبادی در پایان از کادر فنی، ریاست فدراسیون کشتی و تمام کسانی  که به اعزام و پیشرفت این تیم کمک کردند تشکر کرد. 

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

شکایت های مشتریان مفتاح رهنورد هفته آینده گزارش خواهد شد

شکایت های مشتریان مفتاح رهنورد هفته آینده گزارش خواهد شد

گزارش راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات و مدیران دستگاه‌های اجرایی

گزارش راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات و مدیران دستگاه‌های اجرایی

صنایع غذایی، سیمان و ساختمانی‌ها؛ گزینه های برتر سرمایه‌گذاری/ رشد پول، نکته نگران کننده گزارش آماری بانک مرکزی

صنایع غذایی، سیمان و ساختمانی‌ها؛ گزینه های برتر سرمایه‌گذاری/ رشد پول، نکته نگران کننده گزارش آماری بانک مرکزی

تبلیغات

آسیاتک حمایت