آسیاتل

بازدید: 42

مسیر هراز به سمت شمال بسته شد

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1385564
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران از بسته شدن مسیر هراز از جنوب به شمال به دلیل ترافیک فوق سنگین خبر داد و گفت: مسافران می‌توانند از مسیر فیروزکوه تردد کنند.
آفتاب‌‌نیوز :
سیاوش محبی غروب در خصوص وضعیت ترافیکی مسیر‌های هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار داشت: ترافیک در مسیر‌های خروجی استان تهران همچون جاده‌های فیروزکوه و هراز، چالوس در استان البرز و مسیر امام رضا (ع) به سمت مشهد مقدس و خراسان جنوبی و همچنین آزاد راه تهران – قم و تهران – کرج از ترافیک فوق سنگین برخوردار است.


وی ادامه داد: با توجه به تعطیلات عید سعید قربان و پایان سفر‌های تابستانی از فردا (جمعه) و روز‌های آینده با ترافیک سنگین‌تر روبرو هستیم
سرهنگ محبی با بیان اینکه حجم ترافیک به حدی است که پس‌زدگی در مسیر هراز دیده می‌شود، افزود: با توجه به ترافیک فوق سنگین در مسیر‌های هراز و خروجی شهر تهران مسیر هراز به سمت شمال بسته و مسافران می‌توانند از مسیر جایگزین یعنی تهران – فیروزکوه تردد کنند.

سرهنگ محبی با بیان اینکه مسافرانی که وارد مسیر نشدند سفر خود را به روز آینده موکول کنند، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال مسیر فیروزکوه نیز فوق سنگین، تراکم بالای خودرو‌ها و کندی جریان ترافیک در جریان است و این ۲ جاده گنجایش ورود این حجم خودرو را ندارد.
این مقام مسئول بیان کرد: از ابتدای شروع سفر‌های تابستانی تاکنون بیشتر تصادف‌ها در مسیر‌های ارتباطی کشور به دلیل خستگی، خواب آلودگی و سرعت غیرمجاز بوده است.


این مقام مسئول خاطرنشان کرد: ۷۳ درصد تصادف‌ها در فاصله ۳۰ کیلومتری خروجی و ورودی شهر‌ها اتفاق افتاده که از رانندگان می‌خواهیم مدیریت سفر داشته و از تخلفات رانندگی و تجاوز به چپ پرهیز کنند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران تصریح کرد: مأموران پلیس راه با آمادگی کامل به طور شبانه روز حاضر هستند و با رانندگان خاطی که مقررات راهنمایی و رانندگی را نقض کنند برابر قانون برخور خواهند کرد.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک حمایت