آسیاتل

بازدید: 67

گفتگوی آمریکا و روسیه درباره کنترل نفوذ ایران در سوریه صحت دارد؟

منبع : انتخاب کد خبر: 1385514
سخنگوی کاخ کرملین، در اظهاراتی گفتگو بر سر مسئله کنترل نفوذ ایران در سوریه طی دیدار مقامات روسی و آمریکایی را رد کرد.دمیتری پسکوف، همچنین در واکنش به سخنان ترامپ مبنی بر اینکه «اگر روسیه در ماجرای بحران‌های سوریه و اوکراین گام‌های مشترکی را با آمریکا بردارد، واشنگتن تحریم‌ها علیه مسکو را لغو می‌کند»، گفت که کرملین از سخنان ترامپ درباره همکاری با روسیه استقبال می‌کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه می گوید که مسکو در خصوص مسئله بازداشتن ایران در سوریه، با طرف آمریکایی گفتگویی انجام نداده است.

دمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین همچنین در واکنش به سخنان ترامپ مبنی بر اینکه «اگر روسیه در ماجرای بحران های سوریه و اوکراین گام های مشترکی را با آمریکا بردارد، واشنگتن تحریم ها علیه مسکو را لغو می کند»، گفت که کرملین از سخنان ترامپ درباره همکاری با روسیه استقبال می کند.

به نوشته روسیا الیوم، سخنگوی کرملین افزود: «سخنان مختلف زیادی را شنیده ایم و باید شروط مورد بحث را [بررسی کنیم]. ما بدون شک از هرگونه سخنی درباره آمادگی برای همکاری استقبال می کنیم و از گام های عملی بیشتر در این جهت استقبال می کنیم.»

پیشتر جان بولتون، مشاور امنیت ملی رئیس جمهوری آمریکا در سخنانی از منافع مشترک ایالات متحده، اسرائیل و روسیه در کنترل نفوذ ایران در سوریه سخن گفته بود.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک حمایت