آسیاتل

بازدید: 60

۶ ساعت گروگان گیری دبیر ادبیات

منبع : فرارو کد خبر: 1383801
وی گفت: دبیر بازنشسته ادبیات هستم و فوق لیسانس همین رشته را دارم. بعد از ازدواج فرزندانم، به تنهایی در خانه ویلایی‌ام در شمال تهران زندگی می‌کنم.

مردان ناشناس با ورود به خانه ویلایی معلم بازنشسته او را 6 ساعت گروگان گرفته و 50 میلیون تومان از او سرقت کردند.

به گزارش «ایران»، چندی پیش مرد 70 ساله ای به اداره پلیس رفت و از ورود سه مرد ناشناس به خانه ویلایی اش خبر داد. وی گفت: دبیر بازنشسته ادبیات هستم و فوق لیسانس همین رشته را دارم. بعد از ازدواج فرزندانم، به تنهایی در خانه ویلایی ام در شمال تهران زندگی می کنم.

ساعت 8 صبح امروز سه مرد ناشناس از طریق موتورخانه وارد خانه ام شدند. آنها تهدید کردند که هر چه پول دارم در اختیارشان قرار دهم اما چون معمولاً من پول ها و طلاهایم را در بانک نگهداری می کنم به آنها گفتم که پولی داخل خانه نیست. آنها باور نکردند و تمام خانه را زیر و رو کردند.

او ادامه داد: آنها وقتی پولی در خانه پیدا نکردند گفتند باید به بانک بروم دو نفر از آدم ربایان با من آمد و یک نفر از آنها داخل خانه ماند. وقتی وارد بانک شدم به نحوی به رئیس بانک گفتم که این دو نفر آدم ربا هستند ولی او باور نکرد.

به خاطر نوع حساب بانکی که داشتم نتوانستم از حسابم پول برداشت کنم. به همین دلیل به دخترم زنگ زدم و از او خواستم به حسابم پول واریز کند. او هم 50 میلیون تومان واریز کرد و من هم پول ها را به آدم ربایان دادم.

آنها تهدید کردند که اگر این پول را به آنها ندهم خانه ام را به آتش می کشند وهمدستشان به همین خاطر در خانه ویلایی ام مانده است. بعد از دریافت 50 میلیون تومان آنها مرا رها کرده و گریختند.

با شکایت این دبیر ادبیات پرونده به دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات برای دستگیری آدم ربایان ادامه دارد.


loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت