آسیاتل

بازدید: 50

زمان اصلاح شیوه‌های قیمت‌گذاری فرا رسید/ انتقاد فعالان بازار نتیجه داد

منبع : سایت خبری بورس نیوز کد خبر: 1383328
کارشناس بورس کالا گفت: احتمالا توقف عرضه‌ها در بورس کالا به علت تغییر سیاست های قیمت گذاری است.
به گزارش بورس نیوز، کل عرضه های محصولات پتروشیمی و فرآورده های نفتی در بورس کالا لغو شد و هنوز هیچ دلیل رسمی برای توقف عرضه ها اعلام نشده است.

به نظر می رسد در صورتی که این توقف به سبب ابلاغ قیمت پایه با دلار بازار ثانویه باشد، به زودی برای گروه فلزات اساسی نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

حسین کرمی معامله گر و کارشناس بورس کالا در گفت و گو با بورس نیوز در خصوص توقف عرضه های امروز در بورس کالا بیان کرد: رسما هیچ علتی برای توقف عرضه ها اعلام نشده اما گمانه زنی کارشناسان بازار بر این است که به سبب اختلاف قیمت ها بر مبنای اختلاف نرخ ارز دولتی و ارز بازار ثانویه، قرار است قیمت گذاری محصولات در بورس کالا تغییر کند.

وی در ادامه افزود: این نخستین بار نیست که تصمیمی ناگهانی اتخاذ شده و اطلاع رسانی می شود؛ بنابراین توقف ناگهانی عرضه ها جهت تغییر سیاست ها چندان عجیب نیست.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

تبلیغات

آسیاتک حمایت