آسیاتل

بازدید: 23

سوئیس: بنز و پورشه هوا را آلوده می‌کنند؛ اجازه ورود به آن‌ها نمی‌دهیم

منبع : انتخاب کد خبر: 1383130
مراجع سوئیسی روند ثبت‌نام برای دریافت برخی از خودرو‌های مرسدس بنز از جمله مدل‌های ون این شرکت و نیز برخی خودرو‌های شاسی‌بلند پورشه مانند کاین و ماکان را متوقف ساخته‌اند. این اقدام در پی استفاده از موتور‌های دیزلی در این محصولات و عبور از محدودیت میزان آلایندگی‌ها انجام شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

دنیای اقتصاد نوشت: مراجع سوئیسی روند ثبت نام برای دریافت برخی از خودرو های مرسدس بنز از جمله مدل های ون این شرکت و نیز برخی خودرو های شاسی بلند پورشه مانند کاین و ماکان را متوقف ساخته اند. این اقدام در پی استفاده از موتور های دیزلی در این محصولات و عبور از محدودیت میزان آلایندگی ها انجام شده است.
ممنوعیت ها، خودرو هایی را که از ۱۷ اگوست وارد سوئیس شده اند شامل خواهد شد. خودرو های مذکور که وارد بازار سوئیس شده اند می توانند مورد استفاده قرار گیرند، اما باید میزان تولید آلایندگی های آن ها کاهش یابد.
پورشه ماکان
شرکت خودروسازی دایملر اعلام کرده است که پس از فراخوان مراجع آلمانی و توقف ثبت نام برای محصول ویتوس صادرات آن را متوقف کرده است. هم اکنون ۲۴ خودرو ویتوس که در سوئیس ثبت نام شده اند مشمول این طرح خواهند شد. ممنوعیت خودرو هایی که در این طرح قرار می گیرند شامل ویتوس مرسدس بنز با موتور دیزلی ۶/ ۱ لیتری، پورشه ماکان با موتور دیزلی ۳ لیتری و پورشه کاین با موتور دیزلی ۲/ ۴ لیتری است.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

تبلیغات

آسیاتک حمایت