آسیاتل

بازدید: 36

جنایتی هولناک از داعش +عکس

روایتی از تولد و مرگ همزمان خواهر و برادری را می‌خوانید که به دست عناصر تروریست گروه داعش کشته شدند.
روایتی از تولد و مرگ همزمان خواهر و برادری که به دست داعش کشته شدندبه گزارش گروه وبگردی 20:30؛    عطاالله و فرزانه رحیمی  دوقلوهای افغانستاند هستند که سرنوشت عجیب و دردناکی گریبان آنها را گرفت. این خواهر و برادر در یک روز متولد و همینطور در یک روز جان خود را از دست دادند. بنا بر اعلام  العربیه، این دوقلوها طی حملات انتحاری داعش در ساحه دشت برچی شهر کابل کشته شدند.

"علیم مظعفری " یکی از نزدیکان این دو خواهر و برادر توضیحاتی درباره گذشته آنها ارائه داد. به گفته این شخص، عطاالله  و فرزانه در سال 1377 در روستای شترمرده جرغی ولسوالی ناهور به دنیا آمدند و  به تحصیل پرداختند. وی همچنین در ادامه صحبتهایش به نمره های عالی عطالله اشاره کرد.

خانواده این خواهر و برادر دوقلو اخیرا به کابل آمده بودند تا فرزندانشان بتوانند از امکانات بهتری برای تحصیل بهره ببرند اما تمام رویاهایشان بر باد رفت.گفتنی است نزدیک صدها شهروند در مراسم خاکسپاری دوقلوهای نامبرده حضور یافتند در حالی که مرگ دردناک آنها را باور نمی‌کردند. بد نیست یادآور شویم که اعضای گروه "فاطمیون" که در خاک سوریه به عنوان مدافعان حرم تا پای جان خود دلاورانه با تروریست ها می جنگند را شهروندان کشور افغانستان تشکیل می دهند.

روایتی از تولد و مرگ همزمان خواهر و برادری که به دست داعش کشته شدند

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

تبلیغات

آسیاتک حمایت