آسیاتل

بازدید: 81

روسیه از فهرست ۳۰ کشور اول خریدار اوراق آمریکا خارج شد

منبع : انتخاب کد خبر: 1382770
روسیه که به دنبال خروج سرمایه‌های خود از آمریکاست، به تازگی از فهرست ۳۰ کشور اول خریدار اوراق قرضه ایالات متحده خارج شده است. اکنون فیلیپین با ۳۱.۶ میلیارد دلار اوراق قرضه آمریکایی در مکان سی ام قرار دارد.اوراق قرضه آمریکایی مطمئن‌ترین اوراق در بازار مالی جهانی هستند که به فروش می‌رسند، هر چند پرسود محسوب نمی‌شوند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

روسیه که به دنبال خروج سرمایه های خود از آمریکاست، به تازگی از فهرست ۳۰ کشور اول خریدار اوراق قرضه ایالات متحده خارج شده است.

به گزارش ایرنا به نقل از تاس، روسیه در ماه ژوئن سهم خود در اوراق قرضه آمریکایی را به ۱۴.۹ میلیارد دلار رساند و در بین ۳۰ کشور دارنده این اوراق سازمان خزانه داری آمریکا قرار ندارد.
در گزارش رسانه روسی آمده است: اکنون فیلیپین با ۳۱.۶ میلیارد دلار اوراق قرضه آمریکایی در مکان سی ام قرار دارد.
کشور های مختلف در ماه ژوئن (اواخر خرداد و اوایل تیر) گذشته در مجموع شش هزار و ۲۱۱ میلیارد دلار اوراق قرضه آمریکا را در اختیار داشتند که دو میلیارد دلار بیشتر از این شاخص در ماه می بود.
در زمان حاضر سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی کشور های مختلف و صندوق های سرمایه گذاری و سرمایه گذاران بخش خصوصی اوراق قرضه آمریکایی را در اختیار دارند.
روسیه از اوایل ژانویه تاکنون بیش از ۸۰ میلیارد دلار از اوراق قرضه آمریکایی را کاهش داده است.
به گزارش تاس، اوراق قرضه آمریکایی مطمئن ترین اوراق در بازار مالی جهانی هستند که به فروش می رسند، هر چند پرسود محسوب نمی شوند.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک حمایت