آسیاتل

بازدید: 46

تامین ارز مورد نیاز مواد غذایی مردم از سوی دولت

منبع : صبحانه آنلاین کد خبر: 1382587
وزیر جهاد کشاورزی گفت:دولت در دو ماه گذشته، کل ارز مورد نیاز تامین مواد غذایی مردم را اختصاص داده و هم اکنون هیچ کمبودی در نهاده های تولید بخش کشاورزی و اقلام غذایی کشور، وجود ندارد.
به گزارش صبحانه، محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی بر اهتمام ویژه و تلاش شبانه روزی کلیه مدیران و مسئولین در تمامی رده های ملی، استانی و شهرستانی به منظور تامین کمی و کیفی مواد غذایی مورد نیاز مردم و همچنین کنترل قیمت ها به ویژه در اقلامی که با استفاده از ارز دولتی وارد کشور شده اند و یا به عنوان نهاده تولید مورد استفاده قرار می گیرند، تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: دولت تصمیم گرفته است کل ارز مورد نیاز تامین اقلام غذایی مردم را اختصاص دهد و در دو ماه گذشته هم به همین ترتیب عمل کرده و باعث شده است که هم اکنون هیچ کمبودی در نهاده های تولید بخش کشاورزی و اقلام مواد غذایی کشور وجود نداشته باشد. حجتی ادامه داد:در حال حاضر ذخایر بسیار خوبی در اختیار بخش خصوصی و بخش دولتی به عنوان پشتیبانی کننده نیاز بازار وجود دارد و نهاده های مورد نیاز کشور برای ماه های آتی نیز خریداری شده و در حال حمل به کشور می باشد.

وزیر جهاد کشاورزی بر نظارت مستمر بر کلیه فرآیندهای تامین و توزیع از مبداء ورود تا زمان رسیدن دست مصرف کننده نهایی تاکید کرد./مهر

loading...
 • تامین ارز مورد نیاز مواد غذایی مردم از سوی دولت


  وزیر جهاد کشاورزی گفت:دولت در دو ماه گذشته، کل ارز مورد نیاز تامین مواد غذایی مردم را اختصاص داده و هم اکنون هیچ کمبودی در نهاده های تولید بخش کشاورزی و اقلام غذایی کشور، وجود ندارد.
 • تامین ارز مورد نیاز مواد غذایی مردم از سوی دولت


  حجتی ادامه داد:در حال حاضر ذخایر بسیار خوبی در اختیار بخش خصوصی و بخش دولتی به عنوان پشتیبانی کننده نیاز بازار وجود دارد و نهاده های مورد نیاز کشور برای ماه های آتی نیز خریداری شده و در حال حمل به کشور می باشد.
 • تحریم ها هیچ گونه تاثیری در تامین مواد غذایی مورد مصرف مردم ندارد


  مدیرعامل تعاونی‌های صنایع غذایی ایران از تولید سالانه ۱۳۰ میلیون تن مواد غذایی در ایران خبر و اطمینان داد: مردم نگران تامین اقلام مصرفی خود نباشند، تحریم‌ها هیچ گونه اثری در این حوزه ندارد.
 • تامین آب شرب مورد نیاز مردم سراسر کشور از مهمترین اولویت‌های دولت است


  جلسه شورای عالی آب عصر امروز به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
 • تامین ویتامین ث مورد نیاز بدن با 8 ماده غذایی فصل بهار


  سلامت نیوز: بدن شما در روز 75 میلی گرم ویتامین ث باید دریافت کند. شما می توانید به غیر از مرکبات از طریق مصرف 8 ماده غذایی دیگر ویتامین ث مورد نیاز روزانه را تامین کنید. به گزارش سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت ازprevention ، ویتامین ث مواد مغذی زی
 • مواد غذایی مورد نیاز برای رشد ابرو


  سلامت نیوز: بسیاری از خانم ها به دلیل تراشیدن ابروهای خود و یا نازک کردن های متوالی ابروی خود شاهد کم پشت و کم رنگ شدن ابروی خود می شوند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، اگر می خواهید ابروانی زیبا و پرپشت داشته باشید از راهکارهای زی
 • مواد غذایی مورد نیاز برای رشد ابرو


  بسیاری از خانم ها به دلیل تراشیدن ابروهای خود و یا نازک کردن های متوالی ابروی خود شاهد کم پشت و کم رنگ شدن ابروی خود می شوند.
 • مواد غذایی مورد نیاز برای رشد ابرو


  بسیاری از خانم ها به دلیل تراشیدن ابروهای خود و یا نازک کردن های متوالی ابروی خود شاهد کم پشت و کم رنگ شدن ابروی خود می شوند. اگر می خواهید ابروانی زیبا و پرپشت داشته باشید از راهکارهای زیر پیروی نمایید...
 • تامین ویتامین سی مورد نیاز بدن با مصرف منظم ۶ ماده غذایی


  میزان نیاز روزانه بدن شما به ویتامین سی، در روز ۷۵ میلی گرم است. شما می توانید به غیر از مرکبات از طریق مصرف ۹ ماده غذایی دیگر ویتامین سی مورد نیاز روزانه را تامین کنید.
 • تامین ویتامین C مورد نیاز بدن با مصرف منظم 6 ماده غذایی


  میزان نیاز روزانه بدن شما به ویتامین سی، در روز ۷۵ میلی گرم است. شما می توانید به غیر از مرکبات از طریق مصرف ۹ ماده غذایی دیگر ویتامین c مورد نیاز روزانه را تامین کنید.
 • تامین ویتامین سی مورد نیاز بدن با مصرف منظم ۶ ماده غذایی


  سلامت نیوز:میزان نیاز روزانه بدن شما به ویتامین سی، در روز ۷۵ میلی گرم است. شما می توانید به غیر از مرکبات از طریق مصرف ۹ ماده غذایی دیگر ویتامین سی مورد نیاز روزانه را تامین کنید. به گزارش سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت ، ویتامین سی مواد مغذی زیا
 • مواد غذایی مورد نیاز کودک در وعده صبحانه


  سلامت نیوز:عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به ضرورت صرف صبحانه به ویژه در قشر دانش ‎‎آموز، گفت: استفاده از مواد غذایی نامناسب به عنوان وعده غذایی صبحانه، اثرات نامطلوبی در کاهش یادگیری دانش‏ آموزان می‏ گذارد. به گزارش
 • مواد غذایی که مورد نیاز کودک در وعده صبحانه است


  عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به ضرورت صرف صبحانه به ویژه در قشر دانش ‎‎آموز، گفت: استفاده از مواد غذایی نامناسب به عنوان وعده غذایی صبحانه، اثرات نامطلوبی در کاهش یادگیری دانش‏‌آموزان می‏‌گذارد.
 • زنان در دوران شیردهی، مواد غذایی مورد نیاز


  . آنچه در این بین مهم است گله وشکایت بعضی از مادران مبنی بر کمبود شیر، عدم کیفیت و به اصطلاح خودشان مغز دار نبودن شیرشان است.
 • رژیم غذایی در بارداری، مواد مورد نیاز جنین


  غذا خوردن همیشه مهم است به ویژه هنگامی که در دوره بارداری هستید بنابراین با مصرف غذاهای مغذی از رشد کودک خود اطمینان حاصل کنید.
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت