آسیاتل

بازدید: 53

نقش بی بدیل بانک صادرات در توسعه زیرساخت‌های تولید

منبع : انتخاب کد خبر: 1382274
شرکت صنعتی معدنی گل‌گهر یکی از شرکت‌های بزرگ تولیدی در سطح ملی است که با داشتن مزیت‌های نسبی فراوان، موجب تقویت سایر صنایع پایین دستی و تولیدی فولاد و محصولات متنوع آن شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 مدیرعامل بانک صادرات ایران در بازدید از زیرمجموعه های شرکت صنعتی و معدنی گل گهر در شهر سیرجان استان کرمان، بر حمایت این بانک از صنایع مادر تخصصی کشور تاکید کرد. حجت اله صیدی در جمع مدیران این مجموعه گفت: تلاش های صورت گرفته در «گل گهر» به عنوان یکی از عظیم ترین مجموعه های صنعتی خاورمیانه بی نظیر است و بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک خصوصی کشور، آمادگی مشارکت برای تحقق اهداف این شرکت را دارد.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، وی در سفر به استان کرمان با حضور در مراسم افتتاح خط جدید آهن اسفنجی کارخانه توسعه آهن و فولاد دیدار از شرکت جهان فولاد، بازدید از خط ٤، ٦ و ٧ تولید سنگ آهن و حضور در معدن شماره ٣ استخراج سنگ آهن گل گهر، صنعت فولاد کشور را یکی از صنایع مادر تخصصی و زیربنایی کشور عنوان کرد و گفت: دستاوردهای بی نظیر شرکت صنعتی معدنی گل گهر را نمی توان دست کم گرفت. این شرکت هم در عرصه اقتصاد ملی و هم ارزآوری خوب عمل کرده به نحوی که جلوگیری از خام فروشی یکی از مهمترین دستاوردهای این شرکت به حساب می آید و ما نیز وظیفه داریم در راستای اهداف این شرکت همکاری داشته باشیم.

صیدی با بیان اینکه بانک صادرات ایران با حداکثر ظرفیت در خدمت تولید و صنعت داخلی است، افزود: بانک صادرات ایران در بحث انتقال آب از خلیج فارس مشارکت دارد و از سایر برنامه های توسعه ای از جمله افزایش ظرفیت گندله سازی این شرکت نیز حمایت خواهد کرد.

وی پتانسیل های صادراتی این صنعت برای کشور را نیز مورد اشاره قرار داد و گفت: حمایت بانک صادرات ایران از این مجموعه می تواند تاثیر مستقیمی بر بهبود تولید و ارزآوری آن داشته باشد و از این رو نقش بانک ها در تقویت توان صادراتی صنایع بزرگ کشور غیر قابل انکار است.

شرکت صنعتی معدنی گل گهر یکی از شرکت های بزرگ تولیدی در سطح ملی است که با داشتن مزیت های نسبی فراوان، موجب تقویت سایر صنایع پایین دستی و تولیدی فولاد و محصولات متنوع آن شده است.

صیدی در ادامه این سفر از برخی شعب بانک صادرات ایران در استان کرمان بازدید و ضمن دیدار با کارکنان این بانک، روند ارائه خدمات بانکی به مردم این منطقه را مورد بررسی قرار داد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

تبلیغات

آسیاتک حمایت