آسیاتل

بازدید: 52

پروین: هواداران فریب حاشیه سازها را نخورند

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 1382252
پول‌نیوز - سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال و باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه هر کس بخواهد برای تیم ما (پرسپولیس) حاشیه درست کند با من و پیشکسوتان طرف است، از هواداران خواست تا فریب حاشیه سازان را نخورند.

علی پروین با بیان اینکه از هواداران می‌خو اهم از تلاش‌های سرپرست و سرمربی تیم وبازیکنان حمایت کرده تا تیم مان باز هم قهرمان شود، اظهار داشت:به نمایندگی از پیشکسوتان پرسپولیس به باشگاه آمدم تا از حمیدرضا گرشاسبی و برانکو ایوانکوویچ به خاطر زحماتی که می‌کشند و درایتی که در مواجهه با شرایط سخت پیش آمده به خرج داده‌اند، تشکر کنم.

وی ادامه داد: در صحبت با گرشاسبی به وی گفتم امسال با مدیریت خوب شما، تفکرات برانکو و تلاش بچه‌ها، باز هم قهرمان خواهیم بود؛ البته قهرمانی باید با حمایت هواداران کامل شود و آن‌ها نباید فریب کسانی را بخورند که می‌خواهند حاشیه درست کنند.

پروین خاطرنشان کرد: بازی‌ها را که می‌بینم، از تیم لذت می‌برم؛ کیف می‌کنم که می‌بینم بچه‌ها این طور با غیرت بازی می‌کنند و در زمین پشت همدیگر هستند.

سرمربی اسبق باشگاه پرسپولیس ادامه داد: پرسپولیس هر وقت این طور بازی می‌کند، نتیجه می‌گیرد؛ من و پیشکسوتان هم تمام قد پشت تیم هستیم.

وی با بیان اینکه هیچکس حق ندارد برای تیم ما حاشیه درست کند، افزود: هر کس این کار را انجام بدهد، قبل از همه با من و قدیمی‌های پرسپولیس طرف خواهد بود و بعد هم با هواداران؛ پرسپولیس برای مردم و خاک خورده‌هایش است.

اسطوره باشگاه پرسپولیس درباره صحبت‌هایش با گرشاسبی تصریح کرد: درباره مسائل زیادی حرف زدیم؛ صحبت کردیم که هر طور می‌توانیم به تیم خودمان هم کمک کنیم و دعوت کردیم که سری به تمرینات پیشکسوتان بزنند که خیلی هم استقبال کردند و گفتند با افتخار برای دیدن تمرین می‌آیند. همچنین به گرشاسبی توصیه کردم به حاشیه‌ها و انتقاد‌های مغرضانه توجه نکنند.

وی گفت:هدف بعضی حرف‌ها فقط این است که کار‌ها را خراب کند؛ این حرف‌ها را باید از این گوش گرفت و از آن گوش در کرد.

سرمربی اسبق تیم ملی خاطرنشان کرد: تیم پرسپولیس محروم بوده، ولی بهترین شرایط را دارد؛ پرسپولیس قهرمان می‌شود و قهرمانی بهترین جواب به حاشیه‌ساز‌ها است.

علی پروین با بیان اینکه پرسپولیس نفرات خوبی دارد، تصریح کرد: برانکو جوان‌های خوبی را هم آماده کرده است که به درد تیم می‌خورند؛ دو نفرشان هم که الان در تیم ملی امید هستند. واقعا دستش درد نکند که کنار نفرات اصلی خودش، به فکر تربیت این جوان‌ها هم بود و روی آن‌ها کار کرد.

سلطان فوتبال ایران درباره ارزیابی خود از عملکرد سرخپوشان در شروع فصل گفت: در این سه بازی، بازیکنان عالی بودند. در اهواز اگر آن وضعیت پیش نمی‌آمد، حتما برنده می‌شدیم. بهتر از این که نمی‌شد نتیجه گرفت.

وی خاطرنشان کرد: من مطمئن هستم این نتایج ادامه پیدا می‌کند و پرسپولیس می‌تواند باز هم با اختلاف امتیاز قهرمان شود؛ فقط این وسط می‌ماند که هواداران حواسشان را جمع کنند و اجازه ندهند، بعضی‌ها بیایند جو پرسپولیس را خراب کنند.

علی پروین همچنین درباره سوپر جام افزود: تکلیف این بازی که روشن و سه بر هیچ شد؛ رأی هم که دادند.

سرمربی اسبق پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس قهرمان سوپرجام شده است و من فقط مانده‌ام چرا کاپ را نمی‌دهند! البته در جریان هستم که گرشاسبی هم سفت و سخت پیگیر موضوع است که حق پرسپولیس را بگیرد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

فردوسی‌پور گزارشگر بازی حساس یک‌شنبه شب شد

فردوسی‌پور گزارشگر بازی حساس یک‌شنبه شب شد

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

تبلیغات

آسیاتک حمایت