آسیاتل

بازدید: 33

اتفاق بد برای کاپیتان دوم “پرسپولیس” ؛ حسین ماهینی را سال بعد در “پرسپولیس” نخواهید دید!

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1381735
اتفاقات و جنجال‌های اخیر ورزشگاه غدیر اهواز باعث به وجود آمدن درگیری و اختلاف میان کاپیتان دوم پرسپولیس و بوقچی حاشیه‌ساز این تیم شد.
آفتاب‌‌نیوز : اختلاف حسین ماهینی و چند بازیکن پرسپولیس با بوقچی جنجالی در تمرین عصر شنبه هم روی سکو‌ها نمود پیدا کرد. گرچه سیدجلال حسینی وساطت کرد، اما در نهایت حمیدرضا گرشاسبی برای خاتمه دادن به این غائله وارد معرکه شد و ماهینی و آقای بوقچی را زورکی آشتی داد.
هر چند به نظر می‌رسید مشکل مرتفع شده باشد، اما حسین ماهینی عکسی در صفحه شخصی‌اش منتشر و تصویر بوقچی مورد نظر را کات کرد! این اقدام کاپیتان دوم پرسپولیس نشان می‌داد که ماجرا هنوز تمام نشده و مشکل این دو فراتر از این حرف‌هاست. اما در همین راستا شنیدیم بوقچی حاشیه‌ساز پرسپولیس در یک جمع خصوصی برای حسین ماهینی خط و نشان کشیده و گفته است:

    «این فصل آخرین فصل حضور ماهینی در پرسپولیس است و سال بعد دیگر او را در تیم نخواهید دید!»

این در حالی است که حسین ماهینی به تازگی قرارداد خود را تمدید کرده و تا سه سال دیگر باید در پرسپولیس بماند، اما تجربه نشان می‌دهد خط و نشان بوقچی‌ها را باید جدی گرفت! چرا؟ همین افراد در سال‌های گذشته با در اختیار گرفتن سکو‌ها مربیان و بازیکنان مختلفی را هدف قرار داده و باعث اخراج و جدایی آن‌ها شده‌اند. در همین تیم فصل گذشته هم بوقچی حاشیه‌ساز با علیرضا بیرانوند، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و مهدی طارمی درگیری پیدا کرد و از این جمع فقط یک نفر در پرسپولیس باقی مانده است! متأسفانه اراده‌ای هم برای برخورد با بوقچی حاشیه‌ساز وجود ندارد و رفتار اخیر حمیدرضا گرشاسبی و برپایی آشتی‌کنان زورکی هم ثابت کرد این بوقچی‌ها قدرتی فراتر از یک هوادار معمولی دارند. سال بعد اگر حسین ماهینی را با وجود داشتن قرارداد سه ساله در پرسپولیس ندیدید، چندان تعجب نکنید.

پارس فوتبال


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت