آسیاتل

بازدید: 39

تارتار: سرمایه‌گذاری روی تیم امید می‌تواند طلسم ۴۴ ساله را بشکند

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1381591
هفته اول لیگ برتر دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و پارس جنوبی جم در ورزشگاه غدیر اهواز
آفتاب‌‌نیوز :
مهدی تارتار درباره شرایط تیم فوتبال امید قبل از شروع رقابت‌های آسیایی اندونزی عنوان کرد: ما قبل از شروع رقابت‌های لیگ برتر در جریان تمرینات پیش فصل دیدار تدارکاتی با تیم امید داشتیم. در آن بازی تیم امید عملکرد خیلی خوبی داشت و حتی در نیمه اول دو بر صفر هم از ما پیش افتاد و در نیمه دوم ۳ گل دریافت کرد. تیمی که کرانچار در حال حاضر مسولیت آن را عهده دار است، ‌بازیکنان جوان و آینده‌داری را در اختیار دارد که می‌توانند آینده تیم ملی فوتبال را بسازند. من شک ندارم این تیم در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

سرمربی پارس جنوبی جم ادامه داد: تا جایی که اطلاع دارم امیدهای فوتبال ایران در حال حاضر بازیکنان زیر ۲۱ ساله هستند و همین تیم برای رقابت‌های المپیک توکیو آماده می‌شود. این کار فدراسیون و تیم امید بسیار ارزشمند است، چراکه یکسری بازیکن نیاوردند تا به بازی‌های آسیایی بروند و سپس بابت سنشان از تیم خط بخورند و دوباره تیم جدیدی برای المپیک تدارک دیده شود. به همین خاطر نباید انتظارات را از امیدهای کنونی در بازی‌های آسیایی بالا ببریم.

او افزود: علاوه بر اینکه یک مربی بزرگ خارجی مثل کرانچار روی نیمکت تیم امید است، ‌اعضای کادرفنی نیز از بهترین‌ها هستند. رضا شاهرودی، سهراب بختیاری‌زاده و سایر مربیان و از همه مهم‌تر حمید استیلی به عنوان مدیر تیم راهبرهای خوبی برای تیم امید هستند. در کل همه چیز آماده است تا شرایط خوبی را شاهد باشیم و من آینده روشنی برای این تیم می‌بینم.

تارتار در پاسخ به این پرسش که آیا تیم امید می‌تواند طلسم حضور در رقابت‌های المپیک را بشکند، ‌گفت: اگر به این تیم مثل همین دو سه ماه قبل بها داده شود و بعد از بازی‌های آسیایی نیز حمایت‌ها ادامه داشته باشد، قطعا این تیم شانس زیادی برای صعود به المپیک دارد. باید به کادرفنی اعتماد داشته باشیم و اجازه دهیم آنها با هر نتیجه‌ای در اندونزی کارشان را دنبال کنند تا نتیجه دلخواه به دست آید.
ایسنا 

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

فردوسی‌پور گزارشگر بازی حساس یک‌شنبه شب شد

فردوسی‌پور گزارشگر بازی حساس یک‌شنبه شب شد

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

تبلیغات

آسیاتک حمایت