آسیاتل

بازدید: 41

نامزدم ماشین سرقتی را از من دزدید!

مهدی جوان ۳۱ ساله ای است که ماشین های مدل بالا را فقط به انگیزه دوردور و تفریح می دزدید و رها می کرد.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛ مهدی یک جوان ۳۱ ساله ای است که توسط پلیس آگاهی به جرم سرقت خودرو دستگیر شد.
 
وی درباره انگیزه اش از سرقت گفت: در خانواده مرفه و در منطقه شریعتی زندگی می کنم و نیاز مالی ندارم.
 
وی ادامه داد: عشق من سرقت ماشین های مدل بالا برای فخرفروشی و گشت و گذار در سطح شهر است، این سارق جوان اضافه کرد این نکته را هم بگویم هر زمانی ماشینی سرقت کردم انگار آن را از یکی از دوستانم به امانت گرفتم، نه تا حالا خسارتی به ماشین خورده، نه تصادفی کردم و نه چیزی از قطعات آن کم شده است.
 
مهدی درباره سرقت مزدا هم گفت: کمتر از ۱۰ ثانیه درب خودرو را باز و ماشین را سرقت می کردم. واقعا بین مزدا و پراید برای سرقت تفاوتی وجود ندارد. ماشین را از اول صبح می دزدیدم و آخر شب وقتی چراغ بنزین روشن می شد آن را در یک محله شلوغ رها می کردم.
 
این سارق درباره نحوه دستگیریش گفت: یک روز با نامزدم بحثم شده بود، او که تسلط به رانندگی نداشت برای اینکه من را آزار دهد مزدای سرقتی را بدون اطلاع من سوار شد و در خیابان با چند خودروی دیگر به شدت تصادف کرد طوری که کارش به بیمارستان کشید.
 
مهدی در پایان گفت: بعد از استعلام درباره خودرو مشخص شد خودرو سرقتی است، نامزدم هم بلافاصله من را لو داد و من دستگیر شدم.


منبع:مهر

loading...
 • نامزدم ماشین سرقتی را از من دزدید!


  مهدی جوان ۳۱ ساله ای است که ماشین های مدل بالا را فقط به انگیزه دوردور و تفریح می دزدید و رها می کرد.
 • دادگاهی جوانی که برای کم کردن روی دایی اش، ماشین گرانقیمتی را دزدید


 • چه بلایی سر ماشین‌های سرقتی می‌آید؟


  تا به حال فکر کردید چه بلایی سر خودروهای سرقتی که پیدا نمی‌شود، می‌آید! اگر شما یادتان نباشد پدر و مادرتان به خوبی به یاد دارند، آن موقع‌ها دور از جون این جمع، اگه بچه‌ای فوت می‌کرد شناسنامه‌اش را دور نمی‌انداختند، نگه می‌داشتند برای بچه بعدی. برای ه
 • فروش خودروهای سرقتی با پلاک ماشین‌های تصادفی


  فرمانده انتظامی البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان البرز اعضای باند سارقان خودرو و سند نمره کار دستگیر و به 31 فقره سرقت اعتراف کردند.
 • نامزدم باردار شده؟


  من با نامزد خودم ٣ هفته و ٤ هفته پیش رابطه مقعدی داشیم که در حال ارضا شدن یک بار داخل مقعد و یک بار هم بیرون حول مقعد ارضا شدم.
 • نامزدم بارداره؟


  با نامزدم در روز 8 سیکل قاعدگیشون رابطه محافظت نشده داشتم (بدون کاندوم ) ولی انزال در داخل صورت نگرفت بعد از رابطه سریعا قرص اورژانسی رو مصرف کرد.
 • آیا نامزدم روانی است؟


  سلامت نیوز-*دکتر محمدرضا شالبافان: یکی از سوالات مهم برای بیماران روانپزشکی و خانواده ایشان این است که آیا می شود درباره بیماری روانپزشکی فرد به نامزد یا خواستگار فرد بیمار چیزی نگفت؟ سوالی که پاسخ به آن می تواند در زندگی و آینده فرد نقش بسزایی ایفا
 • نامزدم از مرد غریبه گفت و من با سیم او را خفه کردم + عکس


  یکی از مسئولان شهری منطقه «اوتا» در «توکیو»ی ژاپن، که به‌خاطر توهم خیانت، نامزدش را به قتل رسانده بود ازسوی پلیس شناسایی و دستگیرشد.
 • رفتارهای نامزدم کودکانه است


  سلامت نیوز-*نسرین صفری:شایسته است مدت زمانی را برای تغییر نامزدتان معین کنید و قاطعانه نیز به ایشان بگویید زمانی حاضر به ادامه رابطه خواهید بود که چنین تغییراتی را مشاهده کنید، درغیر این صورت اگر نتیجه مساعدی حاصل نشد، تا دیر نشده، از نیمه مسیر ض
 • نامزدم به مادرم ناسزا گفت،خفه اش کردم!


  مرد خشمگین که درجنایتی کور نامزدش را به قتل رسانده و جسد مثله شده او را درچند نقطه شهر رها کرده بود، در جلسه محاکمه ضمن ابراز پشیمانی، خود را مستحق مرگ دانست.
 • تیم ملی خانه من است/ به خاطر نامزدم به کانادا رفتم


  کاپیتان سابق تیم ملی بوکس گفت: تیم ملی بوکس خانه من است و هر وقت نیاز باشد با تمام وجود در خدمت بوکس ایران خواهم بود.
 • بارداری با پرده بکارت، نامزدم نگرانه


  نامزدم باکره هست و پرده بکارتش سالمه. احتمال بارداری هست؟
 • احتمال بارداری ناخواسته، نامزدم مضطرب است!


  رابطه مشکوک داشتیم و نامزدم هنوز پریود نشدند. آیا امکان بارداری وجود دارد؟
 • مقام‌های عربستانی در قتل نامزدم مسئول بوده و باید توضیح دهند


  نامزد خبرنگار سعودی گفت قتل نامزدش در کنسولگری عربستان رخ داده لذا حتما مقام‌های سعودی در این رابطه مسئول بوده و باید پاسخگو باشند.
 • قاتل: جسد پدرخوانده نامزدم را داخل بشکه پر از اسید سولفوریک انداختم


  بعد قتل کامران، آتوسا از آنجا رفت، من نیز از آنجا خارج شدم و بشکه‌ای بزرگ خریدم، پس از آن جسد کامران را داخل بشکه انداختم و با کمک دو کارگر بشکه را به پاکدشت بردم، در آنجا بشکه را پر از اسید سولفوریک کردم و بشکه چند ماه آنجا بود ...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک حمایت