آسیاتل

بازدید: 31

۳۰ درصد مدارس کشور نیازمند تخریب و بازسازی است

منبع : سلامت نیوز کد خبر: 1381271
سلامت نیوز:رئیس سازمان تجهیز و نوسازی مدارس کشور گفت: ۳۰ درصد مدارس کشور نیازمند تخریب و بازسازی است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ابتکار ، مهرالله رخشانی مهر در جلسه وضعیت پروژه ها و مدارس نیمه تمام سه شهرستان نوشهر، چالوس و کلاردشت که د

سلامت نیوز:رئیس سازمان تجهیز و نوسازی مدارس کشور گفت: ۳۰ درصد مدارس کشور نیازمند تخریب و بازسازی است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ابتکار ، مهرالله رخشانی مهر در جلسه وضعیت پروژه ها و مدارس نیمه تمام سه شهرستان نوشهر، چالوس و کلاردشت که در سالن کنفرانس سازمان جنگل های چالوس برگزار شد، اظهار کرد: تا سال ۸۲ حدود ۷۰ درصد مدارس کشور تخریبی بود اما در یک دوره پنج ساله با تامین اعتبار، این ۷۰ درصد مقاوم سازی شد. وی با اشاره به این که در حال حاضر تنها ۳۰ درصد مدارس کشور نیازمند تخریب و بازسازی است، افزود: اکنون وضعیت مدارس کشور با توجه به ظرفیت‏ها خوب است.


رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور با تاکید بر اینکه ۳۰ درصد تخریبی بودن مدارس بدون این که نگاهی به احیاء و بازسازی داشته باشیم پذیرفتنی نیست، گفت: در نظام جمهوری اسلامی خدمات خوبی در خصوص مدارس ارائه شده است و این که گفته شود کاری صورت نگرفته، بی انصافی است.


رخشانی مهر از تصویب سه میلیارد دلار از سوی نمایندگان مجلس و دولت برای تخریب و بازسازی مدارس کشور خبر داد و خاطرنشان کرد: در صورت تحقق این اعتبار، همه مدارس تخریبی بازسازی می شود. وی با بیان این که تا پایان سال تحصیلی ۹۷ _۹۸ همه مدارس خشتی گلی کشور جمع آوری می شود، تاکید کرد: اولویت سازمان نوسازی بر تکمیل پروژه های نیمه تمام است و تا اتمام این پروژه ها به سراغ طرح های جدید نمی رویم.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت