آسیاتل

بازدید: 15

افزایش نسبی ذرات معلق در هوای تهران

منبع : عصر ایران کد خبر: 1370576

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به کاهش دمای هوا در تهران از افزایش غلظت ذرات معلق در پایتخت طی امروز و فردا (۱۴ و ۱۵ مرداد) خبر داد.

به گزارش ایسنا، حسین شهبازی با بیان اینکه پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در بعد ازظهر امروز (۱۴ مرداد) است، اظهار کرد: در برخی ساعات وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی - جنوب شرقی انتظار می رود.

وی ادامه داد: بر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وزش باد در برخی ساعات امروز (۱۴ مرداد) افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه با تداوم این شرایط جوی طی فردا (۱۵ مرداد)، برای برخی ساعات وزش باد از سمت نواحی جنوبی - جنوب شرقی پیش بینی می شود، تصریح کرد: بر این اساس احتمال دارد تا فردا (۱۵ مرداد) بر غلظت ذرات معلق به طور نسبی افزوده شود.

به گفته شهبازی همچنین دما هوا در پایتخت تا روز آینده روند کاهشی خواهد داشت.

وی در پایان با اشاره به اینکه کیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز (۱۴ مرداد) با شاخص میانگین ۶۴ در شرایط سالم قرار داشت،اظهارکرد: میانگین کیفیت هوای هم اکنون پایتخت نیز با شاخص میانگین ۷۴ در شرایط سالم است.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت