آسیاتل

بازدید: 22

یک وزیر اسرائیلی لبنان را تهدید نظامی کرد

منبع : سایت خبری شفاف کد خبر: 134793
رئیس ائتلاف «خانه یهودی» رژیم صهیونیستی اعلام کرد اگر حزب‌الله در جنگ احتمالی آینده به سمت جبهه داخلی این رژیم موشک شلیک کند، تل‌آویو، لبنان را به گفته وی به قرون وسطی باز خواهد گرداند.

به گزارش شفاف، «نفتالی بنت» رئیس ائتلاف «خانه یهودی» رئیس صهیونیستی در گفت‌وگویی با روزنامه «هاآرتص» به توانایی موشکی حزب‌الله اعتراف و در عین حال اظهارات تهدیدآمیزی مطرح کرد.

وی گفت: هدف قرار دادن سکوهای موشکی حزب‌الله طی جنگ احتمالی (میان لبنان و رژیم صهیونیستی) یک موضوع غیرممکن خواهد بود، من این را به عنوان یک کارشناس در حوزه موشک اعلام می‌کنم؛ حزب‌الله امروز در مقایسه با سال 2006 باتجربه‌تر و خبره‌تر شده است.

بنت سپس تصریح کرد: سازمان‌های لبنانی، زیرساخت‌ها، فرودگاه، ایستگاه‌های تولید برق، پل‌ها و پایگاه‌های ارتش لبنان، همه اینها در صورت وقوع جنگ باید اهداف مشروع برای حمله (اسرائیل به آن) باشد.

بنت در حالی از مشروع دانستن حمله به مراکز مدنی در لبنان سخن می‌گوید که این رژیم در جنگ 33، به هیچ نقطه‌ای در جنوب لبنان رحم نکرد و هر نقطه‌ای که صرفا گمان می‌برد، عضوی از حزب‌الله بخصوص دبیر کل آن در آنجاست، با خاک یکسان کرد.

وی در ادامه گفت باید این را به آنها و به جهان بگویم: اگر حزب‌الله به سمت جبهه داخلی اسرائیل موشک شلیک کند، لبنان را به قرون وسطی بازخواهیم گرداند.loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

تبلیغات

آسیاتک حمایت