آسیاتل

بازدید: 3

برگزاری چهارمین دوسالانه بین‌المللی کارتون کتاب

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1342618
کانون خبرنگاران نبأ ــ همزمان با 40 سالگی انقلاب اسلامی و به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور چهارمین دوسالانه بین‌المللی کارتون کتاب برگزار می‌شود.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، سیدمسعود شجاعی طباطبایی، دبیر چهارمین دوره جشنواره کارتون کتاب گفت: همزمان با 40 سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و با بهره گیری از تجربیات سه دوره برگزاری جشنواره بین المللی کارتون کتاب، چهارمین دوسالانه توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.
وی ادامه داد: در این دوره از جشنواره نیز موضوعاتی چون کتاب و شهر، کتاب و زندگی، کتاب و خانواده، کتاب و کودک، کتاب و کتابخانه، کتاب و کتابدار، کتاب و رسانه، کتاب و آینده مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به اعتباری که این مسابقه در مجامع تخصصی بین المللی به دست آورده، امسال نیز مثل دوره های گذشته شاهد برپایی باشکوه آن خواهیم بود.
دبیر چهارمین دوره جشنواره بین المللی کارتون کتاب ضمن تقدیر از نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای اشاعه فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، برگزاری منظم، چاپ کاتالوگ، جوایز ارزشمند، حضور هنرمندان برجسته ایرانی و خارجی، سایت تخصصی و... را از عواملی دانست که به این جشنواره اعتبار می بخشد.
شجاعی تصریح کرد: فراخوان این دوره دوسالانه ۲۵ مردادماه از طریق سایت جشنواره به نشانی www.booktoon.ir و سایت های تخصصی داخلی و خارجی منتشر خواهد شد.
یادآور می شود، در دور سوم دوسالانه بین المللی کارتون کتاب بیش از ۲۱۰۰ اثر از ۷۸۳ هنرمند کارتونیست ۷۴ کشور به دبیرخانه جشنواره رسید. آثار برگزیده سه دوره جشنواره کارتون کتاب در قالب نمایشگاه های دوره ای در سطح کتابخانه های عمومی سراسر کشور در طول سال به نمایش گذاشته می شود.
حدیثه سوختانلو
انتهای پیام


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

تبلیغات

آسیاتک حمایت