آسیاتل

بازدید: 39

معاریو: ۶۴ درصد اسرائیلی‌ها از عملکرد «نتانیاهو» ناراضی‌اند

منبع : انتخاب کد خبر: 1339287
روزنامه عبری «معاریو» اسرائیل با اشاره به نتیجه یک نظرسنجی در فلسطین اشغالی نوشت که بیش از ۶۰ درصد ساکنان شهرک‌های صهیونیست‌نشین از نحوه عملکرد کابینه این رژیم در خصوص تحولات غزه ناراضی هستند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

روزنامه عبری «معاریو» رژیم صهیونیستی با اشاره به نتیجه یک نظرسنجی در فلسطین اشغالی نوشت که بیش از ۶۰ درصد ساکنان شهرک های صهیونیست نشین از نحوه عملکرد کابینه این رژیم در خصوص تحولات غزه ناراضی هستند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، نظرسنجی ای که به تازگی بین ساکنان شهرک های صهیونیست نشین سرزمین های اشغالی فلسطین صورت گرفته، نشان می دهد بیش از ۶۰ درصد این افراد از عملکرد کابینه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره تنش های اخیر در جبهه جنوبی، ناراضی اند.

مرکز رسانه ای فلسطین امروز (جمعه) به نقل از روزنامه عبری «معاریو» نوشت که بر اساس این نظرسنجی، ۶۴ درصد ساکنان این شهرک ها از نحوه برخورد کابینه نتانیاهو با اوضاع اخیر نوار غزه رضایت ندارند.

رژیم صهیونیستی از شامگاه چهارشنبه این هفته به شدت به اهداف متعلق به گروه های مقاومت فلسطین در نوار غزه حمله هوایی و توپخانه ای کرد که در جریان این حملات چند نفر شهید و شمار زیادی زخمی شدند.

گروه های مقاومت از جمله جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به این حملات، بیش از ۲۰۰ راکت به شهرک های صهیونیست نشین شلیک کرده اند.

ژنرال صهیونیست: نتانیاهو مایع ننگ ماست

«زویکا فوگل» از ژنرال های بازنشسته ارتش رژیم صهیونیستی امروز (جمعه) نیز از سیاست های نخست وزیر این رژیم انتقاد کرد و گفت: «نتانیاهو و وزرای کابینه اش، مایه آبروریزی ما هستند».

او در ادامه به جنگ شش روزه رژیم صهیونیستی با کشور های سوریه، مصر و اردن در سال ۱۹۶۷ اشاره کرد و نوشت: «کسی که سه کشور را همزمان شکست داد، امروز از شکست دادن حماس در غزه عاجز است؛ آنچه برای نتانیاهو اهمیت دارد، ماندن در کرسی ریاست است».


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت