آسیاتل

بازدید: 94

هفته‌ای ۵ تا ۶ خودکشی در خوزستان!

منبع : فرارو کد خبر: 1337555
۲ روز پیش نیز در شهرستان هفت گل استان خوزستان مرد ۴۳ ساله‌ای با دار زدن خودش به زندگیش پایان داد. هفته گذشته پسر بچه ۱۲ ساله آبادانی خودکشی کرد که انگیزه اش از خودکشی فروش دوچرخه‌اش توسط مادرش بخاطر فقر بود. خودکشی در چند ماه اخیر در استان افزایش داشته به طوری که هفته‌ای حداقل ۶ - ۵ مورد خودکشی در استان رخ می‌دهد.
مدیر فوریت های پزشکی استان خوزستان از مرگ جوان ۲۰ ساله اهوازی بر اثر خودسوزی خبرداد.
 
به گزارش ایلنا، ضا رفیعی ضمن تایید این خبر اظهار داشت: ساعت ۳:۳۰ دقیقه بامداد امروز جوان ۲۰ ساله ای در منطقه راه آهن شهرستان اهواز با ریختن بنزین بر روی خودش اقدام به خودسوزی کرد.

وی افزود: این جوان که دچار سوختگی صددر صد شده بود بلافاصله به بیمارستان منتقل شد که متاسفانه تلاش پرسنل بیمارستان برای مداوای وی به جایی نرسید و وی جان باخت.

۲ روز پیش نیز در شهرستان هفت گل استان خوزستان مرد ۴۳ ساله ای با دار زدن خودش به زندگیش پایان داد. هفته گذشته  نیز پسر بچه ۱۲ ساله آبادانی خودکشی کرد  که انگیزه اش از خودکشی فروش دوچرخه اش توسط مادرش بخاطر فقر بود.

مدیر فوریت های پزشکی استان خوزستان درباره این پرسش که آیا آماری از تعداد خودکشی های خوزستان دارید یا خیر گفت: خودکشی در چند ماه اخیر در استان افزایش داشته به طوری که هفته ای حداقل ۶ - ۵ مورد خودکشی در استان رخ می دهد.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت