آسیاتل

بازدید: 49

وکیل متهم ردیف سوم پرونده ثامن الحجج: دادگاه هم قبول دارد که احضاریه برایش نفرستاده / اصلاً نمی‌دانسته متهم است / او ۶ سال پیش استعفا داده / در جلسه بعدی دادگاه شرکت می‌کند

منبع : انتخاب کد خبر: 1331869
وکیل مدافع متهم ردیف سوم پرونده ثامن‌الحجج که تا پیش از این به عنوان متهم فراری این پرونده، مطرح بود، می‌گوید موکلش هیچ وقت از سوی مراجع قضایی احضار نشده و اصلاً نمی‌دانسته در پرونده ثامن‌الحجج متهم است و بانک مرکزی هم از او شکایتی نکرده است. بهروز صفری اظهار کرد: همان‌طور که در جلسه دادگاه نیز گفتم، موکلم در جلسه بعدی رسیدگی به پرونده شرکت می‌کند و هیچ مکشلی در این خصوص وجود ندارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

وکیل مدافع متهم ردیف سوم پرونده ثامن الحجج که تا پیش از این به عنوان متهم فراری این پرونده، مطرح بود، می گوید موکلش هیچ وقت از سوی مراجع قضایی احضار نشده و اصلاً نمی دانسته در پرونده ثامن الحجج متهم است و بانک مرکزی هم از او شکایتی نکرده است.

بهروز صفری اظهار کرد: همان طور که در جلسه دادگاه نیز گفتم، موکلم در جلسه بعدی رسیدگی به پرونده شرکت می کند و هیچ مکشلی در این خصوص وجود ندارد.
این وکیل دادگستری با بیان اینکه موکلش کارمند بازنشسته است افزود: موکلم تازه و پس از مطرح شدن نامش در رسانه ها از موضوع مطلع شده و اصلاً نمی دانست در این پرونده متهم است زیرا برای او هیچ احضاریه و اخظاریه ای ارسال نشده و دادگاه نیز این مسئله را تایید کرده است.
وکیل مدافع متهم ردیف پرونده ثامن الحجج اضافه کرد: در هر صورت بنده و موکل اعتماد کامل به دستگاه قضایی داریم. صفری با بیان اینکه موکلش ممنوع الخروج نیست گفت: از سال 88 تا 91 موکلم اعلام کرده که مستعفی است و دادگاه مشهد نیز در این خصوص حکم صادر کرده و احکام آن موجود است و از آن تاریخ به بعد نیز موکل هیچ جا شرکت نکرده و هیچ نامه ای هم امضا نکرده است.

وکیل مدافع متهم ردیف سوم پرونده ثامن الحجج با بیان اینکه موکلش فقط یک کارمند است و ریالی از مجموعه ثامن الحجج نگرفته، درباره اتهام منتسب به وی در کیفرخواست صادره از سوی دادسرا گفت: فعلاً هیچ اتهامی به موکل تفهیم نشده است.

صفری تصریح کرد: بانک مرکزی که در پرونده ثامن الحجج، شاکی اصلی، در هیچ جای این پرونده از موکل من شکایت نکرده است و نامی از موکلم در شکایت بانک مرکزی وجود ندارد.


loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

تبلیغات

آسیاتک حمایت