آسیاتل

بازدید: 72

تصویب ٧ ماده در حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان / مصادیق سوءرفتار مشخص شد / تشکیل دفتر حمایت از اطفال در قوه قضاییه / جریمه نقدی برای والدینی که جلوی تحصیل فرزندشان را می گیرند

منبع : انتخاب کد خبر: 1331332
فاطمه ذوالقدر، نماینده تهران در مجلس درباره مصوبات پارلمان پیرامون لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان گفت: الحمدلله توانستيم ٧ ماده خوب تصويب كنيم و مصاديق سوءرفتار با کودکان و نوجوانان وحمایت قانونی از کودکان و نوجوانان را مشخص کرديم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فاطمه ذوالقدر نماینده تهران در مجلس درباره مصوبات پارلمان پیرامون لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان گفت: الحمدلله توانستيم ٧ ماده خوب تصويب كنيم و مصاديق سوءرفتار با کودکان و نوجوانان وحمایت قانونی از کودکان و نوجوانان را مشخص کرديم.

ذوالقدر در گفت و گو با انتخاب افزود: تصویب کرديم که دفتر حمایت از اطفال و نوجوانان در قوه قضائیه تشکیل شود و در همین راستا برای تشکیل دفتر حمایت از اطفال و نوجوانان در شهرستان ها مجوز داديم.

او ادامه داد: همچنين تکلیف برای دستگاه ها از جمله سازمان بهزیستی، نیروی انتظامی، سازمان زندانها، وزارت خانه های کشور، کار، بهداشت، آموزش و پرورش و سازمان صداوسیما در حوزه حمایت از کودکان و نوجوانان تعیین كرديم و بر اساس مصوبه مجلس برای والدینی که جلوی تحصیل فرزندانشان را می گیرند جریمه نقدی در نظر گرفتيم.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت