آسیاتل

بازدید: 66

اقامه نماز باران در سوئد +تصاویر

منبع : صراط نیوز کد خبر: 1329211
گروهی از مسلمانان در استکهلم سوئد برای نزول رحمت الهی، نماز جماعت طلب باران اقامه کردند.
صراط:

هنگامی که رحمت الهی (باران) قطع شود و چشمه ها و قنات ها بخشکد و کمبود آب پدید آید، برای نزول رحمت الهی و آمدن باران نماز می خوانند. نام این نماز، نماز استسقاء، یا نماز باران است. این نیز، یک درس توحیدی و توجه دادن به قدرت و رحمت الهی است، زیرا در خشکسالی و قحطی و بی آبی، از دست هیچکس، کاری بر نمی آید، تنها خداست که می تواند با فرستادن ابرهای باران زا، رحمت خویش را بر سر مردم بگسترد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به همین منظور روز گذشته جمعی از مسلمان در محله " تنستا" استکهلم، جهت بارش باران و پایان خشکسالی که منجر به آتش سوزی جنگلی در بیش از ۸۰ نقطه از سوئد شده، دست به دعا شدند.

بر اساس اعلام مقامات سوئد آتش سوزی جنگلی از ۴ روز پیش ۸۳ منطقه از سوئد را درگیر خود ساخته که تا کنون بیش از ۴۰ آتش سوزی مهار شده و آتش در ۴۰ نقطه دیگر از این کشور همچنان ادامه دارد.دولت سوئد برای مهار این آتش سوزی گسترده از جامعه جهانی کمک خواسته است.

لازم به ذکر است؛سازمان هواشناسی سوئد اعلام کرده که تابستان امسال گرم ترین و خشک ترین تابستان این کشور در ۶۶ سال اخیر است. در ادامه می توانید تصاویری دیدنی از برگزاری نماز جماعت طلب باران در سوئد را مشاهده کنید.


loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

صنایع غذایی، سیمان و ساختمانی‌ها؛ گزینه های برتر سرمایه‌گذاری/ رشد پول، نکته نگران کننده گزارش آماری بانک مرکزی

صنایع غذایی، سیمان و ساختمانی‌ها؛ گزینه های برتر سرمایه‌گذاری/ رشد پول، نکته نگران کننده گزارش آماری بانک مرکزی

تبلیغات

آسیاتک حمایت