آسیاتل

بازدید: 82

اصولگرایان برای دفاع از موسسه ثامن بسیج عمومی داده‌اند!

منبع : فرارو کد خبر: 1329192
اين درحالي است كه مديرمسوول همين روزنامه هفته گذشته در توييتي مدعي بود اخبار مربوط به اين موسسه را اصولگراها پوشش دادند و حالا اصلاح‌طلبان تازه صداي‌شان در آمده است.

اصولگرایان برای دفاع از موسسه ثامن بسیج عمومی داده اند!

اعتماد نوشت: با گزارش روزنامه شرق و واکنش فضای مجازی از موسسه ثامن الائمه شرایط برای رسانه های اصولگرا تغییر کرد. آنها که تا پیش از این بانک مرکزی را متهم می کردند چرا با موسسات مالی غیرمجازی مقابله نکرده است، حالا حرف های مدیر موسسه را با پژواکی بلند، بازتاب می دهند. شبکه سوم سیما تریبونی یک طرفه در اختیار احسان علیخانی قرار داد تا از خودش دفاع کند.

صبح نو و بخشي ديگر از رسانه هاي اصولگرا حالا در چرخشي عجيب بعد از سكوت و بي تفاوتي نسبت به اين دادگاه و فساد حاكم بر آن موسسه، از در دفاع از موسسه برآمده اند و در گزارش هاي خود حرف هاي يكجانبه مديرموسسه در حمله به دولت و بانك مركزي را به طور كامل پوشش مي دهند. بدون آنكه به حرف هاي وكلا و كارشناسان بانك كوچك ترين اشاره اي كرده باشند.

صبح نو در گزارش خود تمام حرف هاي متهم را منتشر كرده كه در بخشي از آن بانك مركزي و دولت متهم شده اند. او گفته بود: «روند فعاليت موسسه رو به جلو حركت مي كرد كه ما از اين اتفاق خوشحال شديم، اما در تاريخ ٢٥/٥/٩٤ به يكباره مسوولان بانك اعلام كردند موسسه اعتباري ثامن الحجج غيرمجاز است كه باعث شوك و تعجب ما شد. و چرا مسوولان بانك مركزي در تلويزيون اين مساله را مطرح كردند كه مشكلات فراوان به وجود آمد؟ من آنچه در توان داشتم گذاشتم و سكوت كردم، آنها چهار سال از همه نظر ما را تخريب مي كردند و مسوولان عليه ما در رسانه ها صحبت مي كردند.»

اين درحالي است كه مديرمسوول همين روزنامه هفته گذشته در توييتي مدعي بود اخبار مربوط به اين موسسه را اصولگراها پوشش دادند و حالا اصلاح طلبان تازه صداي شان در آمده است.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت