آسیاتل

بازدید: 43

داستان دلالی که باعث شاکی شدن استقلال و وزارت ورزش شد

منبع : انتخاب کد خبر: 1328849
در یکی دو روز گذشته خبر‌هایی مبنی بر شکایت وزارت ورزش و جوانان از یک مدیربرنامه ایرانی مطرح شده است. این شخص در ترکیه زندگی می‌کند. شخصی که حدود یک ماه پیش رضا افتخاری و پندار توفیقی مدیرعامل و معاون ورزشی باشگاه استقلال جهت مذاکره با تیام با او صحبت کردند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

در یکی دو روز گذشته خبر هایی مبنی بر شکایت وزارت ورزش و جوانان از یک مدیربرنامه ایرانی مطرح شده است.

به گزارش میزان، در یکی دو روز گذشته خبر هایی مبنی بر شکایت وزارت ورزش و جوانان از یک مدیربرنامه ایرانی مطرح شده است. این شخص در ترکیه زندگی می کند. شخصی که حدود یک ماه پیش رضا افتخاری و پندار توفیقی مدیرعامل و معاون ورزشی باشگاه استقلال جهت مذاکره با تیام با او صحبت کردند.

مدیران باشگاه با تیام در استانبول قرار ملاقات می گذارند اما سر قرار این مدیربرنامه حاضر می شنود و این شخص هم تصویری از مذاکره استقلالی ها با خودش را در صحفه شخصی اش می گذارد. پس از آن تیام به مسئولان استقلال اعلام کرد که او مدیربرنامه ایرانی ندارد (بعد ها عنوان شد که این شخص سر تیام را کلاه گذاشته است). مدیران استقلال سپس متوجه شدند که این شخص به دلیل پرونده ای که دارد اگر به ایران بیاید، دستگیر می شود.

پس از گذشت زمان، به یکباره فعالیت این مدیربرنامه که حتی مشخص نیست آیا ایجنت رسمی است یا نه، در صفحات مجازی بیشتر شد و حتی فایل صوتی صحبت های توفیقی را منتشر کرد. این مسئله باعث ناراحتی مدیران استقلال شد، چون آنها مدعی بودند تصورشان از یک مدیربرنامه شخصی است که با تیام کار می کند، نه کسی که واقعا هیچ کاره است.

با تجمع هواداران استقلال مقابل وزارت ورزش و همچنین اوضاع نابسمان این تیم در نقل و انتقالات، این مدیربرنامه اقدام به پخش کردن شماره تلفن وزیر ورزش، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش، افتخاری مدیرعامل استقلال و همچنین پسر وزیر ورزش کرد. او در اقدامی عجیب تر آدرس منزل سلطانی فر وزیر ورزش را هم منتشر کرد. همین مسئله کافی بود تا وزارت ورزش از این شخص شکایت کند.

این شخص کسی است که سال گذشته به راحتی در اردوی استقلال هم رفت و آمد داشت و مشخص نیست به چه دلیل دست به چنین اقداماتی زده است.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

شکایت های مشتریان مفتاح رهنورد هفته آینده گزارش خواهد شد

شکایت های مشتریان مفتاح رهنورد هفته آینده گزارش خواهد شد

صنایع غذایی، سیمان و ساختمانی‌ها؛ گزینه های برتر سرمایه‌گذاری/ رشد پول، نکته نگران کننده گزارش آماری بانک مرکزی

صنایع غذایی، سیمان و ساختمانی‌ها؛ گزینه های برتر سرمایه‌گذاری/ رشد پول، نکته نگران کننده گزارش آماری بانک مرکزی

گزارش راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات و مدیران دستگاه‌های اجرایی

گزارش راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات و مدیران دستگاه‌های اجرایی

تبلیغات

آسیاتک حمایت