آسیاتل

بازدید: 27

هفته سخت مردادماه برای صنعت برق

منبع : صراط نیوز کد خبر: 1327387
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: برای افزایش رضایت مشترکین در اعمال برنامه‌های مدیریت بار، تعداد مکان‌ها را برای قطعی برق افزایش، اما مدت زمان را کاهش داده‌ایم.
صراط:

«محمدرضا صحتی» با قدردانی از همراهی شهروندان یزدی در زمان های برنامه ریزی شده روزانه مدیریت بار، افزود: برای افزایش رضایت مشترکین در اعمال برنامه های مدیریت بار، تعداد مکان ها را افزایش، اما مدت زمان را کاهش داده ایم.

به گزارش ایسنا وی به ضرورت مشارکت و تعامل دوجانبه با مشترکین صنعتی و کشاورزی برای گذر از روز های گرم ابتدای مردادماه، تاکید کرد: هفته نخست مرداد ماه، هفته ای بسیار گرم با افزایش دما برای کشور پیش بینی می شود و علاوه بر سختی کار خادمین مردم در صنعت برق برای مدیریت بار، نیازمند همراهی جدی همه مشترکین خواهیم بود.

این مسئول در صنعت برق، بیشترین پیک بار امسال در بخش توزیع را ۸۵۱ مگاوات به صورت همزمان در کل استان اعلام کرد که در چهارم تیرماه به ثبت رسیده که نسبت به مدت زمان مشابه قبل ۴.۹ درصد افزایش را نشان می دهد.

وی یادآور شد: اعمال برنامه های مدیریت بار شبکه به دلیل تامین برق مطمئن کل کشور به خصوص استان های گرمسیر جنوبی و با کاهش تولید نیروگاه های آبی تا کاهش دما ادامه می یابد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تاکید کرد: همکاری صنایع استان در طرح های مدیریت مصرف، نقش موثری در کاهش زمان اجرای برنامه مدیریت بار خواهد داشت.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت