آسیاتل

بازدید: 70

اخبارمبهم درباره تکلیف تیام و جپارف درجلسه فتحی با شفر

منبع : تابناک کد خبر: 1326757
موضوع اصلی که هواداران منتظر روشن شدن آن هستند بحث وضعیت تیام و جپاروف بود که تنها گفته شده دو طرف به جمع بندی خوبی(!) در خصوص مسایل باشگاه و برنامه های آینده دست پیدا کردند! این جملات نامشخص و مبهم بر نگرانی هواداران استقلال افزوده است

برخی رسانه ها و خبرگزاری های داخلی خبرهایی درباره توافق فتحی و شفر درباره تیام و جپارف منتشر کرده اند که هیچ منبع و اطلاعات مشخصی ندارد و تنها سعی شده اوضاع عادی جلوه داده شود.

به گزارش تابناک ورزشی، گفته می شود سرپرست جدید باشگاه استقلال در جلسه امروز خود با سرمربی این تیم به جمع بندی هایی درباره تمدید قرارداد مامه تیام و سرور جپارف رسیده است اما هنوز هیچ جزییاتی درباره چگونگی این توافق به بیرون داده نشده و خبر بسیار گنگ و مبهم است!

اخبارمبهم درباره تکلیف تیام و جپارف درجلسه فتحی با شفر

امیرحسین فتحی سرپرست جدید باشگاه استقلال به همراه امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه صبح روز جمعه در کمپ تمرینی استقلالی ها حضور یافته و در جلسه ای با سرمربی تیم و سرپرست تیم شرکت کردند. در این جلسه که گفته شده در فضای مثبت و صمیمانه ای برگزار شده است، ادعا شده که ایده های سرمربی و سرپرست جدید باشگاه بسیار به یکدیگر نزدیک است! این در حالی است که استقلال در آستانه لیگ هجدهم هنوز ستاره هایش را ندارد.

در این جلسه درباره برنامه ها و گام های بعدی تیم در روزها و هفته های پیش رو دو طرف با یکدیگر گفت و گو کردند اما موضوع اصلی که هواداران منتظر روشن شدن آن هستند بحث وضعیت تیام و جپاروف بود که تنها گفته شده دو طرف به جمع بندی خوبی(!) در خصوص مسایل باشگاه و برنامه های آینده دست پیدا کردند! 

این جملات نامشخص و مبهم بر نگرانی هواداران استقلال افزوده است و بیم آن می رود که آبی ها این دو بازیکن خارجی شان را نیز در آغاز فصل در اختیار نداشته باشند. کابوسی که با ارقام بالای درخواستی این مهره های خط میانی و حمله، بسیار به حقیقت نزدیک شده است و دیگر تنها یک احتمال نیست.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت