آسیاتل

بازدید: 26

بررسی لایحه‌ مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون اقتصادی با حضور علی لاریجانی

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1326328
گروه اقتصاد ــ کمیسیون اقتصادی مجلس، یکشنبه هفته آینده، ادامه بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده را با حضور رئیس مجلس در دستور کار دارد.

بررسی لایحه  مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون اقتصادی با حضور لاریجانی

به گزارش ایکنا، دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی از تاریخ شنبه 30 تیرماه تا چهارشنبه سوم مردادماه منتشر شد.

کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی در روز دوشنبه، گزارش مرکز پژوهش های مجلس درباره محاسبه شاخص امنیت سرمایه گذاری و مشکلات بخش تولیدی را بررسی می کند.

کمیسیون اجتماعی مجلس هفته آینده با حضور علی لاریجانی، رئیس مجلس به بررسی نیازهای تقنینی کشور پیرامون آسیب های اجتماعی می پردازد.

رأی گیری در خصوص تحقیق و تفحص از عملکرد بانک مرکزی در پنج سال گذشته، بررسی سؤال تعدادی از نمایندگان از رئیس جمهور، جلسه کمیته اقتصاد مقاومتی و ادامه جلسه هیئت تحقیق و تفحص از نحوه عملکرد ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار دارد.

کمیسیون اقتصادی مجلس، همچنین در روز یکشنبه هفته آینده، ادامه بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده را با حضور رئیس مجلس در دستور کار دارد.

نشست مشترک با مسئولان اتاق بازرگانی و فعالان عرصه اقتصادی کشور در دستور کار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس قرار دارد.

کمیسیون فرهنگی نیز استماع گزارش رئیس سازمان حج و زیارت در مورد آخرین اقدامات اجرایی مراسم حج تمتع و ادامه بررسی طرح اداره و نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را در دستور کار دارد.

همچنین وزرای نفت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، بهداشت و درمان، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، جهادکشاورزی، کشور و نیرو در جلسات کمیسیون ها حضور می یابند تا به سوالات و ابهامات پیرامون حوزه های تخصصی خود پاسخ و گزارشاتی به نمایندگان ارائه کنند.

برای مشاهده متن کامل دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته آینده اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت