آسیاتل

بازدید: 12

آغاز تولید موتور و دوچرخه برقی در کازرون ‌

منبع : سایت خبری شفاف کد خبر: 1324544
به مناسبت روز صنعت و معدن‌، خط تولید موتورسیکلت و دوچرخه برقی در ناحیه صنعتی شهید مصلحیان کازرون افتتاح شد.

به گزارش شفاف، طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستانی و استانی، خط تولید موتورسیکلت و دوچرخه برقی با سرمایه گذاری 1500 میلیارد ریالی بخش خصوصی در کازرون افتتاح شد.

مدیرعامل شرکت شرکت های صنعتی فارس در مراسم  افتتاح این صنعت گفت: با بهره برداری از مرحله نخست خط تولید، ظرفیت  روزانه 40 دستگاه موتورسیکلت و دوچرخه برقی در این واحد صنعتی فراهم شد .

احد فتوحی با قدردانی از همت و تلاش بخش خصوصی در راه اندازی این کارخانه، گفت: حمایت از سرمایه گذاران به عنوان رکن اصلی تولید کالای ایرانی در دستور کار قرار دارد و به سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی، مشوق های سرمایهگذاری تعلق می گیرد .

وی در ادامه با تاکید بر لزوم توسعه این واحد صنعتی و افزایش ظرفیت تولید، افزود: پیگیراختصاص تسهیلات بانکی به سرمایهگذار متولی راه اندازی این خط تولید با هدف  افزایش میزان تولید و اشتغال  هستیم و براین باوریم که باید از سرمایه گذاران واقعی برای ایجاد اشتغال و رونق تولید حمایت کنیم .

فتوحی تصریح کرد: در شهرک های صنعتی از سرمایه گذاران برای برای استقرار واحد های صنعتی  با فناوری و تکنولوژی های نوین ونیز شرکت های دانش بنیان حمایت و به آنها مشوق های لازم اعطا می شود .

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با اشاره به برنامه ریزی برای توسعه و تکمیل زیرساخت ها در این ناحیه صنعتی از آغاز اجرای طرح توسعه تصفیه خانه ناحیه صنعتی شهید مصلحیان کازرون خبرداد و گفت: پیمانکار این طرح انتخاب شده و قرار است این پروژه با اعتباری افزون بر 14 میلیارد ریال تا پایان سال 97 به انجام رسد .

فتوحی گفت: ناحیه صنعتی شهید مصلحیان کازرون در فضایی به وسعت 83 هکتار احداث شده که 48 هکتار آن زمین صنعتی است و از این میزان تا کنون 32 هکتار آن به متقاضیان واگذار شده است .

وی بیان کرد: در این ناحیه صنعتی 22 واحد با اشتغالزایی 761 نفر فعال است، همچنین از ظرفیت استقرار 240 واحد صنعتی دیگر با اشتغالزایی یک هزار و 300 نفر نیز برخوردار است.

مدیر واحد کبیرموتور تولید کننده موتورسیکلت و دوچرخه برقی در ناحیه صنعتی شهید مصلحیان کازرون نیزبا بیان اینکه این خط تولید بزرگترین خط تولید موتورسیکلت برقی کشور است، گفت: این خط تولید با سرمایه گذاری شخصی و بدون دریافت تسهیلات راه اندازی شده و زمینه اشتغال 60 نفر را مهیا کرده است .

مصطفی تقربی افزود: موتورسیکلت های برقی  تولیدی این واحد صنعتی دارای سرعت بین 40 تا 80 کیلومتر است و با شارژ باطری آن می توان مسافتی بین 170 تا 200 کیلومتر را طی کرد .

وی ادامه داد: کمک به سلامت محیط زیست، صرفه جویی در مصرف سوخت و جلوگیری از آلودگی صوتی از جمله ویژگی های موتورسیکت های برقی است.

تقربی خواستار اختصاص  300 میلیارد ریال تسهیلات به این واحد صنعتی شد و گفت: درصورت دریافت تسهیلات ، ظرفیت خط تولید این واحد صنعتی افزایش و شمار کارگران نیز به 100 نفر خواهد رسید .


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت