آسیاتل

بازدید: 13

تولید لپ تاپ با دو نمایشگر عادی و کشویی

منبع : سایت خبری شفاف کد خبر: 1324473
بهره مندی از لپ تاپی که دو نمایشگر دارد می تواند انجام بسیاری از کارهای روزمره و حرفه ای را ساده کند و حالا یک شرکت تجاری با تولید چنین لپ تاپی رویای بسیاری از کاربران را محقق کرده است.

به گزارش شفاف به نقل از نیواطلس، یک شرکت نوپای مورد پشتیبانی دانشگاه ام آی تی به نام موبایل پیکسل برای اولین بار لپ تاپی به نام Duo عرضه کرده که دارای دو نمایشگر ساده و کشویی است.

این نمایشگر کشویی را می توان به پشت هر لپ تاپی متصل کرد تا این لپ تاپ ها را هم به لپ تاپ هایی با دو نمایشگر مبدل کرد. برای استفاده از نمایشگر دوم تنها کافیست که چهار آهن ربای چسبنده به پشت لپ تاپ Duo  و سپس به نمایشگر آن متصل شوند.

در زمانی که از لپ تاپ مذکور استفاده نمی شود نمایشگر 12.5 اینچی Duo با دقت 1080 پیکسل نیز بدون مشکل خاصی در پشت آن باقی می ماند.

اما در زمان استفاده می توان نمایشگر دوم را به طور کشویی خارج کرد و از سمت راست یا چپ مورد استفاده قرار داد. برای اتصال نمایشگر کشویی به لپ تاپ پرت یو اس بی هم در نظر گرفته شده است.

وزن لپ تاپ یادشده 680 گرم است و با سیستم عامل های مک، ویندوز، لینوکس، اندروید و کروم سازگاری دارد. استفاده از نمایشگر دوم موجب مصرف برق زیادی نیز نمی شود. این لپ تاپ فعلا با 25 درصد تخفیف به قیمت 169 دلار عرضه می شود.


پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا