آسیاتل

بازدید: 17

درخواست از «جهانگیری» برای برخورد سخت با معاون زنگنه

منبع : افکار نیوز کد خبر: 1322909
یک نماینده خواستار برخورد جهانگیری با معاون وزیر نفت شد.
به گزارش افکارنیوز،

احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در سال 85 مجوز ساخت پالایشگاه کرمانشاه صادر شده است،گفت: به دلیل اینکه این استان نرخ بیکاری بالایی دارد، مجوز ساخت این پایشگاه در کرمانشاه صادر شد.

وی با بیان اینکه حدود 570 هزار هکتار از اراضی کشاورزی مردم منطقه نیز برای احداث این پالایشگاه در نظر گرفته شد، ادامه داد: کارهای اولیه برای ساخت این پالایشگاه در سال های گذشته انجام شد اما تاکنون و پس از گذشت 12 سال، این پروژه تنها 3 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با پیگیری هایی که نمایندگان استان در این زمینه از معاون اول رئیس جمهور، وزیرنفت و تعاون داشتند، مقرر شد با انتخاب چند سرمایه گذار این پروژه راه اندازی شود، افزود: پس از 12 سال سرگردانی این پروژه و درست در زمانی که قرار بود، این پروژه ملی ساخته شود، علیرضا صادق آبادی معاون وزیرنفت، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش طی نامه ای اعلام کرده که باید عملیات اجرایی این پروژه متوقف شود.

صفری تصریح کرد: از معاون اول رئیس جمهور و وزیرنفت انتظار می رود برخورد جدی با آقای صادق آبادی معاون وزیر داشته باشند تا بیش از این بر روی حرفی که زدند حرف نزند.

 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت