آسیاتل

بازدید: 20

برخی اعضای کابینه تغییر می‌کنند / ترامپ برای دیدار با روحانی در نیویورک، ۸ بار تماس گرفت

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1320765
رئیس دفتر رئیس‌جمهور از تغییر برخی از اعضای کابینه در فرصت مناسب خبر داد.

برخی اعضای کابینه تغییر می کنندبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، محمود واعظی پس از پایان جلسه امروز هیأت دولت در پاسخ به سوالی درباره تغییر کابینه به سمت جوانگرایی گفت: بعد از خروج آمریکا از برجام و برخی تحریم هایی که اکنون اعمال می شود و همچنین جنگ روانی که از نظر اطلاعات و تبلیغات غلط تحمیل می کنند، شرایط جدیدی به وجود آمده است که ما نیازمندیم اعضای کابینه را با توجه به شرایط جدید تغییر دهیم تا امور را تنظیم کنند.

وی افزود: برخی از اعضای کابینه که در شرایط عادی توسط رئیس جمهور انتخاب شدند،می طلبد که در شرایط جدید تغییر کنند.

رئیس دفتر رئیس جمهور با تایید این موضوع که تغییرات در کابینه شامل وزرای اقتصادی هم می شود گفت: آقای روحانی در حال مطالعه و بررسی اسامی مختلف هستند که ان شاءالله در فرصت مناسب برخی از تغییرات در کابینه انجام شود.

واعظی افزود:، اما اینکه چند نفر و چه کسانی از کابینه تغییر خواهند کرد را رئیس جمهور مشخص می کند.

وی با اشاره به دیدار یکشنبه اعضای دولت با مقام معظم رهبری از حمایت های ایشان و مطالب بسیار مهمی که در آن جلسه درباره شرایط کشور و وظایف دولت ارائه کردند تشکر و قدردانی کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اینکه گفته شده بالاخره ایرانی ها مجبور می شوند با آمریکایی ها تماس بگیرند، تاکنون که برعکس بوده است. در سفر سال گذشته آقای رئیس جمهور به نیویورک برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، این ترامپ بود که ۸ بار تماس گرفت برای اینکه با دکتر روحانی ملاقات و صحبت کند و نتیجه نگرفت؛ این خیلی با حرفهایی که زده می شود، تفاوت دارد.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت