آسیاتل

بازدید: 160

وزیر بهداشت: پزشکان اعزام دختران شین‌آباد به خارج از کشور را صلاح نمی‌دانند/ خارج از کشور هم نمی‌توانند کار بیشتری برای این عزیزان انجام دهند

منبع : انتخاب کد خبر: 1319625
سید حسن قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به اقدامات وزارت بهداشت برای دختران مدرسه «شین‌آباد» گفت: آتش‌سوزی این مدرسه و حوادث ناشی از آن متأسفانه بسیار ناراحت کننده بود که دختران این مدرسه را درگیر عوارض سوختگی کرد. اقدامات مختلفی برای این عزیزان انجام شد و حتی بعضی از دختران شین‌آباد با خدمات دولتی تا ۵۰ نوبت عمل شدند.امکانات و پزشکان خوبی در داخل کشور داریم، از این‌رو خانواده‌ها به پزشکانی که در طول این چند سال در کنار آن‌ها بودند اعتماد کنند و خدمات را از همین پزشکان بگیرند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


وزیر بهداشت با اشاره به اینکه مجموعه پزشکان اعزام دختران شین آباد به خارج از کشور را صلاح نمی دانند گفت: خارج از کشور نیز نمی توانند کار بیشتری برای این عزیزان انجام دهند، هر کاری بخواهد انجام بگیرد در داخل کشور قابل انجام است.

به گزارش تسنیم، سید حسن قاضی زاده هاشمی امروز در حاشیه افتتاح بیمارستان برکت قرچک در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات وزارت بهداشت برای دختران مدرسه «شین آباد» اظهار داشت: آتش سوزی این مدرسه و حوادث ناشی از آن متأسفانه بسیار ناراحت کننده بود که دختران این مدرسه را درگیر عوارض سوختگی کرد.

وی بیان کرد: اقدامات مختلفی برای این عزیزان انجام شد و حتی بعضی از دختران شین آباد با خدمات دولتی تا 50 نوبت عمل شدند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه مطالبه برخی از والدین دختران برای استفاده از خدمات پزشکی خارج از کشور تصریح کرد: مجموعه پزشکان چنین درخواستی را به صلاح نمی داند، چرا که اقدامات برای این دختران در یک خدمت خلاصه نمی شود و در خارج از کشور نیز نمی توانند کار بیشتری انجام دهند، هر کاری بخواهد انجام بگیرد، در داخل کشور قابل انجام است.

قاضی زاده هاشمی گفت: امکانات و پزشکان خوبی در داخل کشور داریم، از این رو خانواده ها به پزشکانی که در طول این چند سال در کنار آن ها بودند اعتماد کنند و خدمات را از همین پزشکان بگیرند.

وی با اشاره به لزوم چندین عمل جراحی پلاستیک برای افراد دچار سوختگی شدید تأکید کرد: عمل جراحی پلاستیک برای بیمارانی که مبتلا به سوختگی هستند به یک و چند نوبت خلاصه نمی شود، آن چه ما وظیفه داشتیم این است که بگوییم اگر می خواهند از خارج افرادی برای ویزیت این افراد بیایند، چرا که وزارت بهداشت در خدمت این خانواده ها است.

وزیر بهداشت اظهار داشت: مسئولیت ما نسبت به این دختران تنها در امر درمان نیست بلکه باید برای بیمه این افراد نیز فکری شود، وزارت آموزش و پرورش متولی اصلی رسیدگی به امور این عزیزان است و ما نیز در کنار آن ها هستیم و می خواهیم که به نظام سلامت کشور اعتماد داشته باشند.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

شکایت های مشتریان مفتاح رهنورد هفته آینده گزارش خواهد شد

شکایت های مشتریان مفتاح رهنورد هفته آینده گزارش خواهد شد

صنایع غذایی، سیمان و ساختمانی‌ها؛ گزینه های برتر سرمایه‌گذاری/ رشد پول، نکته نگران کننده گزارش آماری بانک مرکزی

صنایع غذایی، سیمان و ساختمانی‌ها؛ گزینه های برتر سرمایه‌گذاری/ رشد پول، نکته نگران کننده گزارش آماری بانک مرکزی

گزارش راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات و مدیران دستگاه‌های اجرایی

گزارش راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات و مدیران دستگاه‌های اجرایی

تبلیغات

آسیاتک حمایت