آسیاتل

بازدید: 32

برانکو: ترجیح می‌دادیم جوانمردانه قهرمان سوپرجام شویم

منبع : انتخاب کد خبر: 1318318
برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (سه‌شنبه) پرسپولیس درباره لغو دیدار سوپرجام مقابل استقلال که قرار بود در تاریخ ۲۹ تیر برگزار شود، گفت: این خیلی طبیعی بود که نمی‌شود زمان بازی را تغییر داد. معمولا این بازی‌ها را عقب نمی‌اندازند. البته ما دوست داشتیم جوانمردانه رقابت کنیم و در زمین فوتبال برنده شویم. ما هیچ وقت از مسئولیت‌مان فرار نمی‌کنیم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

سرمربی پرسپولیس می گوید این تیم ترجیح می داد تا در داخل زمین استقلال را شکست دهد و قهرمان سوپرجام شود.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (سه شنبه) پرسپولیس درباره لغو دیدار سوپرجام مقابل استقلال که قرار بود در تاریخ ۲۹ تیر برگزار شود، اظهار کرد: این خیلی طبیعی بود که نمی شود زمان بازی را تغییر داد. معمولا این بازی ها را عقب نمی اندازند. البته ما دوست داشتیم جوانمردانه رقابت کنیم و در زمین فوتبال برنده شویم. ما هیچ وقت از مسئولیت مان فرار نمی کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره غیبت وحید امیری در تمرین های این تیم توضیح داد: او باید هرچه سریع تر به تمرین ها بازگردد. بازیکنان همیشه باید تمرین کنند. بازیکنان بزرگ هم هر روز یک جلسه تمرین دارند.

او درباره پیشنهاد بالایی که وحید امیری در خارج از ایران دارد، گفت: اگر من هم پیشنهاد بالاتری داشتم باز هم به تمرین می آمد تا تمرین کنم. او باید تا زمانی که تکلیفش روشن شود در تمرین حضور داشته باشد.

برانکو در ادامه بیان کرد: ما در حال آماده سازی هستیم. قطعا در اولین هفته لیگ برتر نمی توانیم در آمادگی کامل به میدان برویم و پس از سه چهار هفته تیم به سطح خوبی می رسد. بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند و همین مساله باعث شده تا خوشبین باشیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا بازیکن دیگری هم جذب می کند، تصریح کرد: فعلا نیازی به بازیکن نداریم و باید منتظر باشیم تا در نیم فصل از بازیکنان جدیدمان استفاده کنیم.

او در پاسخ به این سوال که چرا مهاجم جذب نکرده اند، گفت: ترابی و سروش رفیعی مهاجم هستند.

برانکو در پایان درباره نتایج تیم ملی کرواسی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بیان کرد: من به نتایج کرواسی در جام جهانی افتخار می کنم. بعد از فینال غمگین بودم اما از نظر من قهرمان واقعی جام جهانی کرواسی بود چون بهتر از فرانسه بازی کرد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت