آسیاتل

بازدید: 77

باشگاه پرسپولیس پرونده سوپرجام را بست

منبع : صراط نیوز کد خبر: 1318309
باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی اعلام کرد که حاضر نیست دیدار سوپرجام برابر استقلال را در بهمن‌ماه برگزار کند چرا که پرونده این بازی برای آن‌ها بسته شده است.
صراط:

پندار خمارلو در واکنش به اظهار نظر فتاحی مبنی بر اینکه در صورت مافقت پرسپولیس دیدار سوپرجام در بهمن ماه بدون ملی پوشان این تیم و استقلال برگزار خواهد شد، گفت: امروز جلسه ای در سازمان لیگ برگزار شد و آقایان گرشاسبی و حاج بیگی به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس در این جلسه حضور داشتند. فتاحی در این جلسه به صراحت اعلام کرد که بازی ۳ بر صفر به سود پرسپولیس اعلام می شود. ما پیش از این گفته بودیم آمادگی کامل برای حضور در این بازی را داریم.

به گزارش تسنیم، وی ادامه داد: برانکو و گرشاسبی بار ها اعلام کردند که مشکلی برای حضور در سوپرجام ندارند و از این بازی استقبال می کنند. تاریخ برگزاری سوپرجام، ۱۳ فروردین ماه اعلام شده بود و ما از آن زمان برنامه ریزی های لازم را انجام داده بودیم و کادرفنی بر همین اساس اقدام به طراحی زمان تمرینات و بازی های دوستانه کرد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: ما به قانون احترام می گذاریم و از نظر باشگاه پرسپولیس رای سازمان لیگ قابل احترام و پرونده بازی سوپرجام بسته شده است. این خواسته هواداران است و ما به خواسته هواداران اهمیت می دهیم و حاضر نیستیم بدون ملی پوشان خود در بهمن ماه به میدان برویم چرا که پیش از این همه موارد برای برگزاری سوپرجام در تاریخ ۲۹ تیر اعلام شده بود و باشگاه نیز براین اساس برنامه ریزی های لازم را انجام داد.

خمارلو گفت: پرونده سوپرجام بسته شده و دیگر از نظر ما بحثی در این باره باقی نمی ماند، امیدوارم همه به قانون و آنچه بار ها درباره برگزاری سوپرجام در ۲۹ تیرماه اعلام شده احترام بگذارند


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

حسن‌زاده: زمانی که گزارشات کامل از بازی سپاهان و پرسپولیس برسد وظیفه خود را انجام می‌دهیم/ باید دقت بیشتری به خرج دهیم

تبلیغات

آسیاتک حمایت