آسیاتل

بازدید: 20

حضور بانک رفاه در کنفرانس ملی فرصت‌ها و چالش‌های هوشمندسازی

منبع : انتخاب کد خبر: 1318305
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

بانک رفاه کارگران در راستای اهداف و سیاست های کلان خود و همچنین توسعه فعالیت های حوزه پدافند غیر عامل، در کنفرانس ملی فرصت ها و چالش های هوشمندسازی حضور فعال و اثر بخش داشت.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در این کنفرانس که 24 و 25 تیرماه سال جاری در محل مرکز همایش های بین المللی رازی با شعار «هوشمندسازی امن با محصولات بومی» و با هدف بررسی فرصت ها و چالش های جهانی هوشمندسازی، راهکارهای توسعه امن آن با محصولات و راهکارهای بومی با مشارکت و حمایت بانک رفاه کارگران برگزار شد، موضوعاتی از قبیل چالش های توسعه فناوری های نوین هوشمندسازی، شهر هوشمند، دولت هوشمند، سلامت هوشمند و پدافند سایبری در سامانه های هوشمند در آن به بحث و بررسی گذاشته شد.

گفتنی است این کنفرانس در راستای سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و شورای عالی اداری ابلاغی ریاست جمهور و هیات دولت مبنی بر تحقق و استقرار دولت الکترونیک تا پایان دولت دوازدهم و ابلاغیه های سازمان پدافند غیرعامل کشور مبنی بر توسعه پدافند سایبری و استفاده از محصولات بومی در زیرساخت های سایبری برگزار شد.

همچنین با توجه به ضرورت آشنایی با محصولات و راهکارهای بومی هوشمندسازی، همزمان با برگزاری کنفرانس نمایشگاهی با حضور شرکت های فعال در حوزه تولید محصولات و خدمات هوشمندسازی برگزار شد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

تبلیغات

آسیاتک حمایت