آسیاتل

بازدید: 32

حضور بانک رفاه در کنفرانس ملی فرصت‌ها و چالش‌های هوشمندسازی

منبع : انتخاب کد خبر: 1318305
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

بانک رفاه کارگران در راستای اهداف و سیاست های کلان خود و همچنین توسعه فعالیت های حوزه پدافند غیر عامل، در کنفرانس ملی فرصت ها و چالش های هوشمندسازی حضور فعال و اثر بخش داشت.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در این کنفرانس که 24 و 25 تیرماه سال جاری در محل مرکز همایش های بین المللی رازی با شعار «هوشمندسازی امن با محصولات بومی» و با هدف بررسی فرصت ها و چالش های جهانی هوشمندسازی، راهکارهای توسعه امن آن با محصولات و راهکارهای بومی با مشارکت و حمایت بانک رفاه کارگران برگزار شد، موضوعاتی از قبیل چالش های توسعه فناوری های نوین هوشمندسازی، شهر هوشمند، دولت هوشمند، سلامت هوشمند و پدافند سایبری در سامانه های هوشمند در آن به بحث و بررسی گذاشته شد.

گفتنی است این کنفرانس در راستای سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و شورای عالی اداری ابلاغی ریاست جمهور و هیات دولت مبنی بر تحقق و استقرار دولت الکترونیک تا پایان دولت دوازدهم و ابلاغیه های سازمان پدافند غیرعامل کشور مبنی بر توسعه پدافند سایبری و استفاده از محصولات بومی در زیرساخت های سایبری برگزار شد.

همچنین با توجه به ضرورت آشنایی با محصولات و راهکارهای بومی هوشمندسازی، همزمان با برگزاری کنفرانس نمایشگاهی با حضور شرکت های فعال در حوزه تولید محصولات و خدمات هوشمندسازی برگزار شد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

تبلیغات

آسیاتک حمایت