آسیاتل

بازدید: 32

«پلیس آب» تشکیل شود

منبع : فرارو کد خبر: 1318172
وی بر تعامل، همدلی و همکاری دستگاه‌های اجرایی با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان و استفاده مناسب از بدنه کارشناسی دستگاه‌های اجرایی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و جرایم تاکید کرد و این امر را موجب کاهش ورودی پرونده‌های دستگاه‌های اجرایی به دادگستری دانست .

«پلیس آب» تشکیل شود

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی با اشاره به بحران آب در کشور و تاثیر آن بر کیفیت آب شرب، بررسی و پیگیری مشکلات کیفی و مرتبط با سلامت و بهداشت آن را از اولویت های کمیته تخصصی پیشگیری از جرایم علیه بهداشت و سلامت عمومی اعلام کرد و تشکیل پلیس آب را ضروری دانست.

به گزارش ایسنا، بابک محبوب علیلو در جلسه «کمیته تخصصی پیشگیری از جرایم علیه بهداشت و سلامت عمومی» با تاکید بر اولویت بندی موضوعات و مسایل مربوط به بهداشت عمومی در راستای تامین سلامت و امنیت غذایی مردم گفت: باید از ظرفیت قانون پیشگیری از وقوع جرم و قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در راستای حل مسائل و مشکلات و کاهش و کنترل جرایم و آسیب های اجتماعی از جمله در حوزه موارد مرتبط با تهدید علیه بهداشت و سلامت عمومی و محیط زیست استفاده کنیم.

وی ادامه داد: دادگستری کل استان، هرجا نیاز به حمایت و پشتیبانی قضایی دستگاههای اجرایی در راستای عمل به وظایف و تکالیف قانونی و بهبود وضعیت اجتماعی و ارتقای سطح سلامت و بهداشت مردم باشد حمایت هایش را دریغ نخواهد کرد، چرا که تامین بهداشت و سلامت عمومی و افزایش شاخص های مرتبط با بهبود وضعیت اجتماعی و به طور کلی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و جرایم، رسالت همگانی است .

وی بر تعامل، همدلی و همکاری دستگاه های اجرایی با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان و استفاده مناسب از بدنه کارشناسی دستگاه های اجرایی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی و جرایم تاکید کرد و این امر را موجب کاهش ورودی پرونده های دستگاه های اجرایی به دادگستری دانست .

معاون قضایی رییس کل و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی بر ضرورت استفاده از ظرفیت کارشناسی دستگاه های اجرایی در پیشگیری از جرایم علیه بهداشت و سلامت عمومی تاکید کرد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

لزوم گزارش‌دهی گمرک درباره رشد ۵۷۱ درصدی صادرات خودرو و قطعات/پای رانت صادرات مجدد در میان است؟+جدول

تبلیغات

آسیاتک حمایت