آسیاتل

بازدید: 40

آموزش قصه‌های قرآنی به زبان انگلیسی در طرح نشاط معنوی

منبع : افکار نیوز کد خبر: 1302135
مدیر فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه غرب استان تهران: آموزش قصه‌های قرآنی به کودکان و نوجوانان یکی از برنامه‌های طرح نشاط معنوی است که همه ساله در تابستان در بقاع متبرکه برگزار می‌شود.
به گزارش افکارنیوز،

حجت الاسلام محمد لباس دوخت مدیر فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه غرب استان تهران در مورد طرح نشاط معنوی ابراز داشت: این طرح قرار است از شانزدهم تیرماه تا پایان مرداد ماه در غرب استان تهران در چهار امامزاده (امامزاده حسن، امامزاده معصوم، امامزاده عبدالله و بقعه شیخ عبدالله) برگزار شود.

وی ادامه داد: کلاس های طرح نشاط معنوی شامل موضوعات قرآنی دینی ورزشی و آموزشی برای تمام اقشار جامعه است؛ از کودک و نوجوان گرفته تا افراد بزرگسال و بالغ.

حجت الاسلام لباس دوخت همچنین در مورد آموزش زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان گفت: در طرح نشاط معنوی قصه های قرآنی به زبان انگلیسی ترجمه شده و به کودکان آموزش داده می شود؛ در واقع با این کار دو هدف آموزش زبان انگلیسی و بیان قصه های قرآن دنبال می شود.

وی همچنین در مورد تعداد شرکت کنندگان در این چهار امامزاده اظهار داشت: بانوان استقبال بیشتری از این طرح داشته اند و نزدیک به ۵۰۰ نفر در این کلاس ها ثبت نام کرده اند.البته تعداد آقایان نزدیک به چهار صد نفر است.

لباس دوخت همچنین در پایان به جوایز این طرح اشاره داشت و گفت: در انتهای این طرح آزمونی از شرکت کنندگان گرفته می شود و به نفرات برتر جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ طرح نشاط معنوی در بسیاری از امامزادگان استان تهران برگزار می شود.

 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

فردوسی‌پور گزارشگر بازی حساس یک‌شنبه شب شد

فردوسی‌پور گزارشگر بازی حساس یک‌شنبه شب شد

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

تبلیغات

آسیاتک حمایت