آسیاتل

بازدید: 59

اینستاگرام قابلیت پرسش سوال تشریحی را به استوری اضافه می‌کند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1291674
اینستاگرام ویژگی جدیدی را امتحان می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد سؤالات خاصی بپرسند و بینندگان به صورت تشریحی به آن پاسخ دهند.

اینستاگرام قابلیت پرسش سوال تشریحی را به استوری اضافه می کندبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اینستاگرام در آخرین تغییرات خود، قابلیتی به نام IGtv را اضافه کرد که به کاربر اجازه می داد تا ویدئو هایی تا یک ساعت را بارگذاری کند. به نظر می رسد اینستاگرام همچنان به دنبال اضافه کردن قابلیت های جدید به بخش استوری است.

تا کنون هنگامی که استوری فردی را مشاهده می کردید می توانستید پاسخی به آن ارسال کنید که شخص از طریق دایرکت آن را مشاهده می کرد. این پیام در پاسخ به تصویر، ویدئو یا هرچیز دیگری است که فرد آن را به اشتراک گذاشته است. اما همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، ظاهرا اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت جدیدی است که به کاربر اجازه می دهد تا از افرادی که استوری او را مشاهده می کنند بتواند سوالات خاصی بپرسد تا آن ها به جز پاسخ به سوالات دو گزینه ای بتوانند به صورت تشریحی سوالات را پاسخ دهند.

فردی که این تصویر را به اشتراک گذاشته، هیچ توضیحی در مورد چگونگی ایجاد و عملکرد آن ارائه نکرده است؛ احتمال می رود این قابلیت به صورت یک استیکر همانند قابلیت های دیگر به بخش استوری اضافه شود. نکته دیگر آن است که هنوز مشخص نیست اینستاگرام پاسخ تشریحی افراد را در کدام قسمت به کاربر نشان خواهد داد.

اینستاگرام قابلیت پرسش سوال تشریحی را به استوری اضافه می کند

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت