آسیاتل

بازدید: 52

اعتراض برزیل توسط فیفا رد شد

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 1285782
پول‌نیوز - فدراسیون فوتبال برزیل با ادعای عدم استفاده از کمک داور ویدویی در دو صحنه مشکوک دیدار نخست این تیم مقابل سوئیس، نامه‌ای اعتراضی به فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) ارسال کرد که پس از بررسی، با اعلام این نهاد درخواست سلسائو در خصوص شفاف سازی در موارد مذکور تایید نشد.

روزنامه مارکا اسپانیا گزارش داد، بر این اساس، فیفا با تایید استفاده صحیح از این فناوری در جریان دیدار مذکور که در نهایت با تساوی ۱ - ۱ به پایان رسید، در نامه‌ای تصریح کرد: فیفا تا اینجای کار بی نهایت از سطح داوری بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ و اجرای فناوری کمک داور ویدویی توسط قاضیان میدان رضایت داشته و این فناوری به طور کلی در بین اعضای این نهاد مورد پذیرش قرار گرفته است.

فیفا در این نامه به رغم عدم پذیرش درخواست فدراسیون فوتبال برزیل مبنی بر در اختیار قرار دادن مکالمات مابین داور میدان و اتاق کنترل کمک داوران ویدویی، تایید کرد که تمام صحنه‌های بحث برانگیز دیدار توسط اپراتور‌ها به دقت بازبینی شده است؛ در واقع به زعم فیفا این کار علاوه بر اینکه تجاوز به حریم خصوصی داوران محسوب می‌شود، با قوانین فیفا نیز منافات دارد.

این نهاد (فیفا) در پایان با اذعان به وجود عقاید و نظر‌های متفاوت در امر داوری، تاکید کرد که نمی‌توان در مورد تک تک صحنه‌های رخ داده در یک بازی اظهار نظر کرد.

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشگر دربی مشخص شد

گزارشگر دربی مشخص شد

تبلیغات

آسیاتک حمایت