آسیاتل

بازدید: 42

دفترچه بیمه چک سفیدامضا نیست/ اتمام 3700 پروژه تا پایان سال

منبع : سلامت نیوز کد خبر: 1285727
سلامت نیوز:وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه دفترچه بیمه درمانی چک سفید امضا نیست که انتظار داشته باشیم که بیمه ها هر هزینه ای که تعیین می شود پرداخت کنند، اظهار کرد: باید به بیمه ها حق بدهیم که محدودیت هایی برای هزینه های غیرضروری

سلامت نیوز:وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه دفترچه بیمه درمانی چک سفید امضا نیست که انتظار داشته باشیم که بیمه ها هر هزینه ای که تعیین می شود پرداخت کنند، اظهار کرد: باید به بیمه ها حق بدهیم که محدودیت هایی برای هزینه های غیرضروری اعمال کنند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، حسن هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران درباره ایجاد محدودیت برای استفاده از بیمه سلامت، اظهار کرد: اینکه انتظار داشته باشیم بیمه ها دفترچه درمانی را مانند یک چک سفید امضا تلقی کنند و هر چقدر که هزینه تعیین می شود بپردازند یا اینکه دولت این هزینه ها را تامین کند در کمتر جایی در دنیا اتفاق می افتد.

وی افزود: بنابراین باید به بیمه ها حق بدهیم که محدودیت هایی برای هزینه های غیرضروری اعمال کنند و درباره پرداخت مازاد هزینه های درمانی نیز باید از تامین اجتماعی، کمیته امداد و بهزیستی اقدام شود.

وزیر بهداشت همچنین در پاسخ به پرسشی درباره راه اندازی مجتمع های بهداشتی روستایی، گفت: این مجتمع ها در حال راه اندازی است و با وجود همه محدودیت ها شاهدیم که روزانه تعدادی از این مراکز درمانی روستایی مورد بهره برداری قرار می گیرند. در حال حاضر حدود بیش از 3700 پروژه در دست اجرا است که امیدواریم تا پایان سال به اتمام برسد.
loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

تبلیغات

آسیاتک حمایت