آسیاتل

بازدید: 67

روش عکاسی از کودک، شش نکته طلایی

منبع : نی نی بان کد خبر: 1277395
مطمئنا اگر صاحب فرزند هستید حتما دوست دارید که از حرکات جالب و رشد وی خاطراتی را برای بعدها ثبت کنید.
مطمئنا اگر صاحب فرزند هستید حتما دوست دارید که از حرکات جالب و رشد وی خاطراتی را برای بعدها ثبت کنید. عکاسی بهترین شیوه برای این امر است. در ادامه برای شما از روش های عکس گرفتن از کودک خواهیم گفت.
برای عکس گرفتن از کودک چه در زمان خواب و چه در زمان بیداری باید صبوری به خرج داد. با بیان راهنمایی های زیر امیدواریم بتوانید بهترین تصاویر و خاطرات را از کودک دلبند خود ثبت کنید.

راهنمایی اول
بهتر است قبل از شروع به عکاسی از دلبند خود از سیری و تمیز بودن پوشکش مطمین شوید. چرا که در این صورت مطمینا کودک با رسیدگی شما آرامش بیش تر و قطعا صورت خندان تری نیز خواهد داشت.

راهنمایی دوم
اگر خواب کودکتان سنگین است می توانید با کمی تکان دادن موجب شوید ژست دلخواهتان را بگیرد. و یا این که بعد از یک خواب خوب کودکتان به سراغ عکاسی بروید چرا که او در این زمان از همیشه خوش اخلاق تر خواهد بود.

راهنمایی سوم
بهتر است پس زمینه عکس کودکتان ساده باشد تا موجب حواس پرتی بیننده به جزئیات غیر ضروری نشوید. به یاد داشته باشید که جذابیت اصلی در عکس کودک شماست نه دکورو لباس های عجیب او. همچنین قبل از شروع به عکاسی همه چیز را آماده کنید و در دسترس خود قرار دهید.
 
راهنمایی چهارم
گوشی خود را روی حالتی قرار دهید تا به طور متوالی عکس بگیرد. دراین صورت شما می توانید بهترین عکس ها را از بین آن ها گلچین کنید همینطور موجب صرفه جویی در زمان می شود.
 
راهنمایی پنجم
برای این که حواس و نگاه کودکتان را به سمت دوربین سوق دهید بهتر است اسباب بازی مورد علاقه اش را در دست بگیرید و یا از کسی بخواهید پشت دوربین ورجه وورجه کند.

راهنمایی ششم
روی یک ژست و یا حالت خاص اصرار نکنید چرا که گاهی حرکات طبیعی کودک بهترین سوژه برای عکاسی می باشند.
 
عکاسی با آیفون
- تا جایی که امکان دارد در روز عکاسی کنید.
- بهتر است یک میانبر از دوربین موبایلتان روی صفحه گوشی داشته باشید تا به محض یافتن سوژه مورد نظر با یک بار لمس کردن آماده عکاسی شوید.
- به جای عکاسی از بالا که تکراری هم می باشد عکس گرفتن از زوایای مختلف را امتحان کنید.
- سوژه باید در کانون توجه باشد.
- تا حد امکان پس زمینه ساده رابرای عکاسی از کودک خود انتخاب کنید.

loading...
 • روش عکاسی از کودک، شش نکته طلایی


  مطمئنا اگر صاحب فرزند هستید حتما دوست دارید که از حرکات جالب و رشد وی خاطراتی را برای بعدها ثبت کنید.
 • ایده های عکاسی از کودکان، ده نکته طلایی


  تما شما هم یکی از آن پدر و مادرهایی هستید که می‌خواهید از تمام شیرین‌کاری‌های کودک‌تان عکس بگیرید.
 • اصول عکاسی از کودک، ده نکته مهم


  در این پست نکاتی در مورد اینکه چگونه می توانید عکس های گروهی بهتری بگیرید ارائه شده است.
 • صندلی کودک در ماشین، چند نکته طلایی


  برخی نوزادان حتی قبل از اینکه ماشین شما وارد جاده اصلی شود به خواب فرو می‌روند اما سایرین حتی به اندازه ۵ دقیقه هم نمی‌توانند نشستن در صندلی کودک در ماشین را تحمل کنند.
 • تنها خوابیدن کودک، چند نکته طلایی


  به تعویق انداختن این کار مساله را بغرنج‌ و سخت می‌کند، زیرا وابستگی کودک به بو و آغوش مادر بیشتر می‌شود و حل‌کردن مساله سخت‌تر خواهد شد.
 • ایمنی کودک در خانه، چندین نکته طلایی


  ایمنی کودک و نوزاد همیشه یکی از دغدغه‌های مهم والدین است.
 • خرید کالسکه کودک، نکته‌هایی طلایی


  اگر مطمئن نیستید که برای کودک‌تان کالسکه بخرید یا خیر، این مقاله را مطالعه کنید. این مقاله در مورد فواید و یا مضرات کالسکه و اشتباه‌های والدین در خصوص امنیت کودکان است.
 • ناهار برای کودک، چهار نکته ی طلایی


  آماده کردن ناهاری که فرزندتان در مهدکودک یا مدرسه با اشتهای کامل بخورد کار چندان ساده‌ای نیست. اینجاست که باید سیاست مادرانه یا پدرانه‌تان را به کار بگیرید و دست به کار شوید.
 • آموزش عکاسی از نوزاد، نکات طلایی


  در این مقاله نکاتی درباره قرار دادن و ژست مدلتان برای ایجاد عکس های خیره کننده صحبت خواهیم کرد. از دست و پا، تا سر و چشم ها، همه را پوشش خواهیم داد!
 • ۸ نکته برای عکاسی از طبیعت پاییزی


  پاییز بهترین فصل سال برای عکاسی است و باعث شکوفا شدن خلاقیت عکاسی در دوستداران طبیعت می‌شود. رنگ‌های زیبا و نور آرام بخش این فصل را می‌توان یک پالت بی نظیر و بدون نقص مخصوص عکاسی در نظر گرفت.
 • چهار نکته کاربردی برای عکاسی از طبیعت


  عکاسی طبیعت شامل طیف وسیعی از ژانرهای عکاسی در فضای باز می‌شود و شامل مناظر، پدیده‌های آب‌وهوایی، عکاسی نجومی، پرندگان و حیات وحش است، اما تنها محدود به این موضوعات نمی‌شود. هر یک از این دسته‌ها دارای مهارت‌های تخصصی خاص خود هستند و می‌توانند بیشتر ا
 • چهار نکته کاربردی برای عکاسی از طبیعت


  عکاسی طبیعت شامل طیف وسیعی از ژانرهای عکاسی در فضای باز می‌شود و شامل مناظر، پدیده‌های آب‌وهوایی، عکاسی نجومی، پرندگان و حیات وحش است، اما تنها محدود به این موضوعات نمی‌شود
 • 6 نکته طلایی که استرس را از شما دور می کند!


  در مطلب زیر قصد داریم شما را با نکات مهم برای مقابله با استرس و نگرانی آشنا کنیم.
 • چند نکته طلایی قبل از مادر شدن(2)


  پیشگیری از بروز مشکلاتی که سلامت مادر و نوزاد را تهدید می‌کند، با انجام چند آزمایش ساده پیش از بارداری بسیار کم استرس‌تر و کم هزینه‌تر از درمان آنها است.
 • چند نکته طلایی قبل از مادر شدن(1)


  پیشگیری از بروز مشکلاتی که سلامت مادر و نوزاد را تهدید می‌کند، با انجام چند آزمایش ساده پیش از بارداری بسیار کم استرس‌تر و کم هزینه‌تر از درمان آنها است.
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

تبلیغات

آسیاتک حمایت