آسیاتل

بازدید: 24

لکه بینی با قرص ال دی، طبیعی است؟

منبع : نی نی بان کد خبر: 1276756
33 سال دارم و متاهل ام. دو فرزند 10 و 4 ساله دارم و برای جلوگیری از قرص ال دی استفاده می کنم. ماه قبل قرص نخوردم تا به خودم استراحت دهم و از کاندوم استفاده کردیم
  سوال مخاطب نی‌نی‌بان: 33 سال دارم و متاهل ام.  دو فرزند 10 و 4 ساله دارم و برای جلوگیری از قرص ال دی استفاده می کنم. ماه قبل قرص نخوردم تا به خودم استراحت دهم و از کاندوم استفاده کردیم. 5 روز تا زمان پریودم مانده ولی دو روز است که صبح لخته قهوه ای از بدنم خارج می شود. علت چیست؟



پاسخ دکتر مریم یزدانی، متخصص زنان، زایمان و نازایی:
افرادی که قرص می خورند و قطع می کنند و یا دوباره شروع می کنند، ماه بعدش دچار خونریزی شدید می شوند. مشکلی ندارد و این اتفاق طبیعی است. برای چگاپ بهتر است به متخصص مراجعه کنید تا از نزدیک بررسی شوید.







loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی تکان‌دهنده از تجاوز ارتش میانمار به ۱۸۰۰۰ زن و دختر مسلمان روهینگیایی

گزارشی تکان‌دهنده از تجاوز ارتش میانمار به ۱۸۰۰۰ زن و دختر مسلمان روهینگیایی

گزارش فروش سینمای جهان / «مگ» ۳۰۰ میلیون دلاری شد

گزارش فروش سینمای جهان / «مگ» ۳۰۰ میلیون دلاری شد

گزارشی از حال و هوای امروز بورس/ صف خرید در بورس تهران

گزارشی از حال و هوای امروز بورس/ صف خرید در بورس تهران

گزارش کامل برنامه نود

گزارش کامل برنامه نود

اعلام گزارش نهایی تیم داخلی و بین‌المللی مشاور عملیات غواصی سانچی

اعلام گزارش نهایی تیم داخلی و بین‌المللی مشاور عملیات غواصی سانچی

تبلیغات

آسیاتک حمایت