آسیاتل

بازدید: 41

تغییرات در رشته‌های استخدامی آموزش‌ و پرورش

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 1274690
تغییرات در رشته‌های استخدامی آموزش‌وپرورش
 پول‌نیوز -مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی ۹ دستگاه اجرایی فردا شب به پایان می‌رسد همچنین تغییراتی در رشته محل‌های آموزش‌وپرورش ایجاد شده است.

حسین توکلی با اشاره به اینکه مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی 9 دستگاه اجرایی فردا (دوشنبه 31 اردیبهشت) به پایان می‌رسد، اظهار کرد: فرصت ثبت‌نام به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و تا صبح امروز 207 هزار و 186 نفر برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: ثبت‌نام برای شرکت در پنجمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی شامل: وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان محیط زیست، وزارت امور اقتصاد و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه از امروز (یکشنبه 23 اردیبهشت) آغاز می‌شود و در این آزمون 18 هزار و 207 نفر در 9 دستگاه اجرایی جذب خواهند شد که از این تعداد 15 هزار نفر در وزارت آموزش و پرورش جذب می‌شوند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌ با توجه به درخواست برخی از دستگاه‌های اجرایی، اصلاحاتی در دفترچه راهنمای ثبت نام صورت گرفته است. بنابراین تمام متقاضیان، ضرورت دارد هنگام ثبت‌نام به این نکات توجه کنند و افرادی که قبلاً ثبت‌نام کرده‌اند با توجه به این توضیحات با مراجعه به قسمت ویرایش، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود حداکثر تا پایان روز دوشنبه 31 اردیبهشت اقدام کنند.

در اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام آمده است:
ظرفیت پذیرش در کد شغل محل‌های ذیل مربوط به سازمان بیمه سلامت به شرح جدول ذیل اصلاح می‌شود:

ظرفیت کد شغل محل 10001 برنامه نویس سیستم (تهران- تهران) از 6 نفر به 7 نفر افزایش می‌یابد.

ظرفیت کد شغل محل 10002 کارشناس تحلیلگر سیستم (تهران - تهران) از 3 نفر به 4 نفر افزایش می‌یابد.

ظرفیت کد شغل محل 10003 کارشناس شبکه (تهران- تهران) از 3 نفر به 4 نفر افزایش می‌یابد.

اصلاحات مربوط به ‌شغل‌محل‌های وزارت آموزش و پرورش:
در شغل محل‌هایی که در محل خدمت آن ها عبارت «عشایر» قید شده است، تایید نوع بومی (استان یا شهرستان) به عهده اداره کل امور عشایر استان مربوطه است.

در شغل محل‌هایی که در محل خدمت آن‌ها عبارت «ویژه آموزش و پرورش» درج شده است، تمامی داوطلبان متقاضی استخدام در وزارت آموزش و پرورش با رعایت سایر شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان، مجاز به ثبت‌نام در شغل محل‌های مذکور است.

همچنین به اطلاع تمامی داوطلبان متقاضی استخدام در پنجمین امتحان مشترک فراگیر می‌رساند، اخذ سوابق مربوط به اشتغال قراردادی و یا غیر رسمی در زمان ثبت‌نام صرفاً براساس «بند آخر تبصره شرایط عمومی داوطلبان» مندرج در صفحه 3 دفترچه راهنمای ثبت‌نام داوطلبان بوده و هیچ امتیاز دیگری ندارد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی تکان‌دهنده از تجاوز ارتش میانمار به ۱۸۰۰۰ زن و دختر مسلمان روهینگیایی

گزارشی تکان‌دهنده از تجاوز ارتش میانمار به ۱۸۰۰۰ زن و دختر مسلمان روهینگیایی

گزارش فروش سینمای جهان / «مگ» ۳۰۰ میلیون دلاری شد

گزارش فروش سینمای جهان / «مگ» ۳۰۰ میلیون دلاری شد

گزارشی از حال و هوای امروز بورس/ صف خرید در بورس تهران

گزارشی از حال و هوای امروز بورس/ صف خرید در بورس تهران

گزارش کامل برنامه نود

گزارش کامل برنامه نود

اعلام گزارش نهایی تیم داخلی و بین‌المللی مشاور عملیات غواصی سانچی

اعلام گزارش نهایی تیم داخلی و بین‌المللی مشاور عملیات غواصی سانچی

تبلیغات

آسیاتک حمایت