آسیاتل

بازدید: 18

ورود سامانه بارشی جدید از روز جمعه به کشور

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 1258528
پول‌نیوز - در استان‌های شرقی و شمال شرق وزش باد شدید و گرد و خاک را داریم در جنوب نیز گرد و خاک گزارش شده است.

یک کارشناس هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از روز جمعه به کشور خبر داد و گفت: وزش باد شدید و گرد و خاک در نیمه شرق و شمال شرق کشور پیش‌بینی می‌شود.

گودرزی درباره آخرین وضعیت شرایط جوی در کشور گفت: عصر امروز دامنه‌های جنوبی و مرکزی زاگرس استان‌های چهارمحال و بختاری، جنوب اصفهان، شمال فارس، بخش‌هایی از کرمان، شمال هرمزگان، بخش‌هایی از یزد و جنوب خراسان رضوی بارش‌های پراکنده‌ای پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: در استان‌های شرقی و شمال شرق وزش باد شدید و گرد و خاک را داریم در جنوب نیز گرد و خاک گزارش شده است.

این کارشناس هواشناسی خاطرنشان کرد: از فردا نیز سامانه بارشی دیگری از جنوب غرب، غرب، شمال غرب وارد کشور می‌شود بارش باران در ارتفاعات زاگرس، البرز جنوبی و جنوب کرمان پیش‌بینی می‌شود. فردا شدت بارش در خوزستان، چهارمحال و بختیاری است و احتمال آب‌گرفتگی و جاری‌شدن سیل در مسیل‌ها پیش‌می‌شود.

گودرزی تصریح کرد: از فردا شب نیز شاهد وزش باد در شرق و جنوب شرق کشور خواهیم بود. از روز جمعه این سامانه بارشی تقویت می‌شود و بارش‌ها با شدت خوبی در کل نیمه غربی کشور خواهد بود و تا یکشنبه نیز ادامه دارد.

وی ادامه داد: فردا شب احتمال بارش‌های اندک در ارتفاعات تهران وجود دارد، اما از روز جمعه شاهد رگبار و رعد و برق تا روز یکشنبه در تهران نیز خواهیم بود.

loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت